اخبار حوزه معاونت خدمات مشترکین و درآمد

در راستای حفاظت از محیط زیست، سرعت ارسال و و کاهش هزینه در مصرف کاغذ، قبوض کاغذی حذف و سامانه ارسال قبوض پیامکی جایگزین و فعال شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، سیدمهراب آذرشب گفت: صدور قبوض بصورت پیامک، جایگزین قبوض کاغذی شد.

۱۴۰۲/۰۶/۲۸
نشست تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به شهروندان در دفتر معاونت خدمات مشترکین و درآمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، نشست تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به شهروندان با حضور نماینده حراست و امور محرمانه و مدیران مشترکین مناطق ۸ گانه و ادارات تابعه در دفتر معاونت خدمات مشترکین و درآمد برگزار شد.

۱۴۰۲/۰۶/۲۱

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، دکتر ابراهیم مهدوی نصر، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز با اهداء لوح تقدیر از مهندس سیدمهران آذرشب، معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفا تقدیر کرد.

۱۴۰۲/۰۵/۰۴
نشست تکریم و معارفه چهار مدیر در معاونت خدمات مشترکین و درآمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، معاون خدمات مشترکین و درآمد طی نشستی چهار مدیر در معاونت خدمات مشترکین و درآمد صنعت آبفا کلان‌شهر اهواز را معرفی کرد.

۱۴۰۲/۰۴/۱۳
آیین تکریم و معارفه مدیر مشترکین بزرگ، مدیر منطقه ۳ و یک مشاور در معاونت خدمات مشترکین و درآمد صنعت آبفا کلان‌شهر اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، معاون خدمات مشترکین و درآمد با صدور احکامی، دو مدیر و یک مشاور جدید را در این معاونت منصوب کرد.

سیدمهراب آذرشب، معاون خدمات مشترکین و درآمد طی احکامی آقایان کیانوش شهبازی، محمدحسین شکوهی‌راد و سعید زمانی‌فکری را به ترتیب به عنوان، مدیر مشترکین بزرگ، مدیر مشترکین منطقه ٣ و مشاور فروش و معین مناطق غرب اهواز منصوب کرد.

۱۴۰۲/۰۳/۱۷
دکتر حاتمی، طی حکمی سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، دکتر افشین حاتمی، مدیر صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز با صدور حکمی، سیدمهراب آذرشب را به عنوان سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد منصوب کرد.

در این حکم آمده است: «امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری در انجام امور محوله موفق و موید باشید.»

۱۴۰۲/۰۲/۱۷
در سال ۱۴۰۱، ۱۲ هزار فقره انشعاب غیرمجاز به مجاز تبدیل شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، مسعود زنگنه گفت: در سال گذشته با تلاش‌های صورت گرفته توسط معاونت مشترکین آبفا اهواز بیش از ١٢ هزار فقره انشعاب آب غیر مجاز در کلان‌شهر اهواز و ادارات تابعه شناسایی و تبدیل به مجاز شد.

۱۴۰۲/۰۱/۱۵
مسعود زنگنه طی حکمی سرپرست دفتر نظارت بر فروش انشعابات کلان‌شهر اهواز را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، مهندس زنگنه، معاون خدمات مشترکین و درآمد با صدور حکمی پیام کهوایی را به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر فروش انشعابات منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: «امید می‌رود با اتکال به نیروی لایزال الهی و نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.»

۱۴۰۱/۱۲/۱۰
مسعود زنگنه طی حکمی سرپرست امور مشترکین روستایی منطقه اهواز را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، مهندس زنگنه، معاون خدمات مشترکین و درآمد با صدور حکمی مهدی تامرادی را به عنوان سرپرست امور مشترکین روستایی منطقه اهواز منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: «امید می‌رود با اتکال به نیروی لایزال الهی و نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.»

۱۴۰۱/۱۱/۱۷
با صدور احکامی جداگانه از سوی مهندس مسعود زنگنه، معاون خدمات مشترکین و درآمد، ۳ انتصاب در این معاونت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، طی احکامی جداگانه، افشین فرزامی به عنوان سرپرست خدمات رایانه‌ای مشترکین، محسن استاد عسگری به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر فروش انشعابات و خانم سکینه عسگری به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر فروش معاونت خدمات مشترکین و درآمد آبفا کلان‌شهر اهواز منصوب شدند.

۱۴۰۱/۰۶/۰۷

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).