اخبار حوزه مرکز ارتباطات مردمی ۱۲۲

در نشست مدیران مراکز ارتباطات مردمیِ شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از عملکرد سامانه ١٢٢ صنعت آبفا اهواز تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، عملکرد سامانه ارتباط مردمی ١٢٢ صنعت آبفا اهواز در طول یک سال گذشته با توجه به ارائه خدمات شایسته به منظور افزايش رضایت‌مندی شهروندان شریف کلانشهر اهواز مورد تقدیر شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور قرار گرفت.

۱۴۰۱/۱۲/۱۰
دکتر حاتمی، طی حکمی مدیر مرکز سامانه ارتباطات مردمی۱۲۲ آبفا اهواز را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، دکتر افشین حاتمی، مدیر صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز با صدور حکمی، امیر شیرالی را به عنوان مدیر مرکز سامانه ارتباطات مردمی۱۲۲ منصوب کرد.

دکتر حاتمی از زحمات و تلاش‌های محسن حاجی‌پور، مدیر سابق قدردانی کرد و برای مهندس شیرالی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود. 

۱۴۰۱/۰۸/۱۸
شکستگی انشعابات غیرمجاز در خیابان ۸ ایثار منطقه باهنر، موجب افت فشار و کاهش کیفیت آب شرب شده بود.

به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب اهواز از مهمترین مشکلاتی که در سطح کلان‌شهر اهواز وجود دارد، انشعابات غیرمجاز است که منجر به افت فشار و کاهش کیفیت آب شرب در برخی مناطق سطح شهر می شود.

۱۴۰۱/۰۳/۲۴
مهندس براتی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب اهواز:

مهندس براتی در جلسه ای با حضور معاونین و رییس سامانه ۱۲۲ شرکت و با حضور دبیر کارگروه مرکز تماس ۱۲۲شرکت مهندسی آبفا کشور ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدامات انجام شده ضرورت بکارگیری توان همه بخش های شرکت برای پاسخگویی به نیازهای مشترکین از طریق سامانه ۱۲۲ را مورد تاکید قرار داد وگفت ارایه خدمات سریع تر،مناسب تر وارزانتر بشکل غیر حضوری میتواند رضایتمندی مشترکین را بیشتر و تعامل فیمابین شهروند با شرکت ر

۱۳۹۵/۰۴/۱۹

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).