اخبار حوزه دفتر روابط عمومی

 

بدین وسیله به اطلاع می رساند ، باتوجه به بروز نقص فنی در تاسیسات اصلی تولید آب کلانشهر  اهواز (تصفیه خانه آب شماره دو) ، این تاسیسات در راستای انجام پاره ای تعمیرات از ساعت ۲۴ امشب تا فردا ۶صبح روز ۲۵خردادماه از مدار بهره برداری خارج خواهد شد. 

 لذا ضمن عرض پوزش از محضر شهروندان گرامی،  خواهشمند است با صرفه جویی در مصرف آب مارا تا پایداری مطلوب شبکه توزیع آب یاری بفرمایید.

۱۳۹۸/۰۳/۲۵

تقدیر آیت الله حسن زاده از دکتر حقیقی پور در خصوص عملکرد وی همزمان با بحران سیلاب

 

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز،  امروز مورخ بیست خردادماه،  دیدار صمیمانه آیت الله حسن زاده و 

 دکتر حقیقی پور سرپرست شرکت آبفا اهواز برگزار شد.

۱۳۹۸/۰۳/۲۰

سرپرست شرکت آب و فاضلاب اهواز تشریح کرد:

اقدامات در راستای رفع افت فشار آب 

 

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز،  دکتر حقیقی پور گفت: مصرف آب همزمان با شروع فصل گرما به اوج خود رسیده  و تقارن ماه مبارک رمضان نیز برابر تجارب سال های گذشته مزید بر این افزایش مصرف گردید.

۱۳۹۸/۰۳/۲۰

با توجه به اجرای طرح یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سیاستها و برنامه های اجرایی آن، به سایت جدید شرکت مهندسی آبفای کشور به آدرس http://info.nww.ir/ مراجعه کنید.
همچنین مقتضی است با انتشار اطلاعیه و افزودن لینک این مطلب در سایت شرکت مربوطه، تمامی شهرها و دفاتر امور را نسبت به این موضوع آگاه کنید.

۱۳۹۸/۰۳/۲۰

در گفتگو با بخش خبر استان خوزستان مطرح شد:

سرپرست شركت آبفا اهواز:بیش از یک هزار متر شبکه فاضلاب اهواز نیازمند اصلاح است

 

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز،  دکتر صادق حقیقی پور با اشاره به فعال سازی تاسیسات تصفیه فاضلاب در شرق اهواز گفت: با اجرای طرح کلکتورهای فاضلاب می توان از ورود ۱۰۰هزار مترمکعب فاضلاب به رودخانه کارون جلوگیری نمود.

۱۳۹۸/۰۳/۰۳

 

آغاز به کار طرح "شهروند خبرنگار" در وزارت نیرو

روابط عمومی وزارت نیرو همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی طرحی را با عنوان شهروند خبرنگار برای جلب مشارکت مردم در اطلاع رسانی موضوعات مرتبط با صنعت آب و برق در کشور آغاز کرده است.

۱۳۹۸/۰۳/۰۳

 به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، وضعیت فاضلاب خیابان آذین جنب اداره محیط زیست که به علت بالا آمدن سطح آب رودخانه کارون دچار پس زدگی شده بود با نصب یک دستگاه پمپ ۶ اینچ در تقاطع آذین و بلوار گلستان و همچنین اجرای عملیات احداث خط ۵۰۰ م م در خیابان آذین و منهول پمپ در تقاطع آذین و بلوار گلستان ساماندهی شد.

۱۳۹۸/۰۲/۱۰

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز،  معضل  فاضلاب خیابان ۱۳ غربی و خیابان ایدون ( حدفاصل ۸ تا ۱۸) منطقه کیانپارس که به علت بالا آمدن سطح آب رودخانه کارون دچار پس زدگی شده بود با  نصب ۳ دستگاه پمپ ۶ و ۸ اینچ فاضلابی  جهت دفع فاضلاب ، عملیات مسدود نمودن خط ۸۰۰ م م فاضلاب خیابان ۱۳ غربی، انسداد خط موجود ۱۲۰۰ م م واقع در خروجی خیابان ۱۳ شرقی، اجرای ۲۰۰ متر

۱۳۹۸/۰۲/۱۰

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، معضل فاضلاب خیابان های ۱۳ شرقی و غربی کیانپارس که به علت بالا آمدن سطح آب رودخانه کارون دچار پس زدگی شده بود با شروع عملیات اصلاح خط اصلی فاضلاب در دو جبهه کاری رفع شد.

۱۳۹۸/۰۲/۱۰

 به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، وضعیت پس زدگی فاضلاب محوطه منازل استانداری  با لوله گذاری ۸۰ متر خط ۱۶۰  م م و ایجاد خط بای پاس، انسداد خط خروجی ثقلی فاضلاب  به رودخانه کارون ، نصب یک دستگاه پمپ ۴  اینچ و همچنین استقرار یک دستگاه دیزل ژنراتور بهبود یافت.

۱۳۹۸/۰۲/۱۰

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/var/www/vhosts/aww.co.ir/httpdocs/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).