اخبار حوزه دفتر روابط عمومی

 

دکتر صادق حقیقی پور ضمن گرامیداشت یاد شهیدان حادثه تروریستی ۳۱ شهریور ماه سال گذشته ، آرامش و امنیت حاکم در کشور را مرهون رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و از جان گذشتگی ایثارگران در مرزهای سرزمین اسلامی ایران و مدافعان حرم در خارج از مرزها دانست.

در این پیام آمده است:

 

بسم رب الشهدا و صدیقین

 

۱۳۹۹/۰۶/۳۱

صادق حقیقی پوردر مانور بزرگ لایروبی و رفع انسداد شبکه فاضلاب اهواز و شهرستان کارون:  مشکل اول خوزستان بحث فاضلاب است و همه سیل ۹۸ و بارندگی آذرماه سال گذشته در اهواز را به خاطر می‌آورند.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱

صادق حقیقی پوردر مانور بزرگ لایروبی و رفع انسداد شبکه فاضلاب اهواز و شهرستان کارون:  مشکل اول خوزستان بحث فاضلاب است و همه سیل ۹۸ و بارندگی آذرماه سال گذشته در اهواز را به خاطر می‌آورند.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱

صادق حقیقی پور عصر روز شنبه ۲۹ شهریورماه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه، اظهار کرد: حجم مشکلات آنقدر زیاد است که برخی مواقع در کارهای روزمره غرق و دچار انفعال می‌شویم. در میان این مشکلات قطعاً وجود فضای مجازی گسترده، سایت یا روزنامه‌های اطلاع‌رسانی را یک نعمت می‌دانیم. حتی اگر برخی مواقع نقد از دید ما غیرمنصفانه باشد.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱

 غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه در آیین بهره برداری از فاز سوم طرح آزمایشی آبرسانی به غیزانیه اظهار داشت : تامین آب شرب مردم این منطقه از ابتدای سال ۹۶ با فاز نخست این پروژه  آغاز شد اما به دلیل مشکل منابع مالی و مسائل اجتماعی بخصوص بحث معارضان روند کار دشوار و پروژه به طول انجامید.

۱۳۹۹/۰۶/۲۳

فاز دوم پروژه آبرسانی به روستاهای بخش غیزانیه شهرستان اهواز روز یکشنبه ۱۶ شهریورماه به صورت رسمی و فاز سوم آن به صورت آزمایشی با حضور استاندار خوزستان به بهره برداری رسیدند.

۱۳۹۹/۰۶/۲۲

 

سعید دشتی زاده به تشریح اقدامات صورت گرفته در تاسیسات آبرسانی شهدای شهرستان کارون با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی آب در این شهرستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، دشتی زاده  گفت: با توجه به لزوم افزایش سطح کمی و کیفی آب ، در طی یک ماه گذشته اقدامات ارزنده‌ای با حمایت مسئولان ارشد شرکت آبفای اهواز دکتر حقیقی پور و دکتر باقری انجام پذیرفته است .

۱۳۹۹/۰۶/۰۳

مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان خبر داد:

اجرای عملیات تکمیلی شبکه و انشعابات فاضلاب خانگی در کوی سیاحی اهواز

 

دکتر صادق حقیقی پور از اجرای دو‌ پروژه جدید فاضلاب در کوی سیاحی خیابان های صلاح الدین و فلاح خبر داد.

۱۳۹۹/۰۵/۲۳

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).