اخبار حوزه دفتر روابط عمومی

مهندس کیماسی طی احکام جداگانه‌ای، سرپرست امور مالی و سرپرست امور کارکنان و رفاه را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، پژمان کیماسی، سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی با صدور احکام جداگانه‌ای، علیرضا گلگیری و محسن یاراحمدی را به ترتیب به عنوان سرپرست امور مالی و سرپرست امور کارکنان و رفاه صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز منصوب کرد.

۱۴۰۱/۰۹/۰۷

اطلاعیه

۱۴۰۱/۰۸/۲۸
عملیات لایروبی شبکه فاضلاب در کوی مندلی ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، عملیات لایروبی لوله ۳۱۵ شبکه فاضلاب خیابان چهارم کوی مندلی و خیابان چهارم کروشات انجام شد.

گفتنی است، در این عملیات ۳۱ حلقه منهول در عمق کمتر از ۲ متر و بالای ۲/۵  متر مورد لایروبی و رفع انسداد قرار گرفت.

۱۴۰۱/۰۸/۲۲
مهندس جوام طی حکمی سرپرست دفتر بهبود بهره‌وری و تحقیقات را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، بهزاد جوام، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی با صدور حکمی محسن حاجی‌پور را به عنوان سرپرست دفتر بهبود بهره‌وری و تحقیقات منصوب کرد.

مهندس جوام از زحمات و تلاش‌های منوچهر داودی در زمان تصدی این مدیریت قدردانی کرد و برای مهندس حاجی‌پور در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود. 

۱۴۰۱/۰۸/۲۱
دکتر حاتمی، طی حکمی مدیر مرکز سامانه ارتباطات مردمی۱۲۲ آبفا اهواز را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، دکتر افشین حاتمی، مدیر صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز با صدور حکمی، امیر شیرالی را به عنوان مدیر مرکز سامانه ارتباطات مردمی۱۲۲ منصوب کرد.

دکتر حاتمی از زحمات و تلاش‌های محسن حاجی‌پور، مدیر سابق قدردانی کرد و برای مهندس شیرالی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود. 

۱۴۰۱/۰۸/۱۸
دکتر حاتمی طی حکمی سرپرست دفتر حراست و امور محرمانه را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، دکتر افشین حاتمی، مدیر صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز با صدور حکمی مهران آرا را به عنوان سرپرست دفتر حراست و امور محرمانه منصوب کرد.

دکتر حاتمی ضمن برشمردن وظایف و اهمیت دفتر حراست و امور محرمانه در صنعت آبفا از زحمات و تلاش‌های امیر شیرالی، مدیر سابق قدردانی کرد و برای مهندس آرا در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود. 

۱۴۰۱/۰۸/۱۷
عملیات لایروبی شبکه و منهول‌های فاضلاب در منطقه ۴ فاضلاب کلان‌شهر اهواز ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، عملیات لایروبی شبکه و منهول‌های فاضلاب خیابان‌های معلم ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۸ و گلدسته ۱۲ واقع در منطقه پردیس به اجرا درآمد.

در این عملیات خطوط فاضلاب و ۵۰ حلقه منهول مورد لایروبی قرار گرفت.

۱۴۰۱/۰۸/۱۶
همزمان با نزدیک شدن به فصل بارندگی های استان خوزستان، روند انجام عملیات لایروبی در سایر مناطق کلانشهر اهواز ادامه پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا کلانشهر اهواز، عملیات لایروبی لوله ۳۱۵، شبکه فاضلاب تعدادی از خیابان های گلستان واقع در منطقه ۴ انجام شد.

این گزارش می افزاید: در این عملیات لایروبی شبکه فاضلاب خیابان مهر بین اسفند و بهمن، خیابان فرعی بین شهریور و مهر، خیابان مهر بین بهمن و دی انجام پذیرفت.

۱۴۰۱/۰۸/۱۵
همزمان با نزدیک شدن به فصل بارندگی‌های استان خوزستان، روند انجام عملیات لایروبی در سایر مناطق کلان‌شهر اهواز ادامه پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، عملیات لایروبی لوله ۲۱۵ و ۳۱۵، شبکه فاضلاب خیابان اصلی و کلیه خیابان‌های کاشانه واقع در منطقه بهارستان انجام شد.

گفتنی است در این عملیات تعداد ۸۸ منهول در عمق های ۱/۵ متر و ۳ متر رفع انسداد و لایروبی شد.

۱۴۰۱/۰۸/۱۱
عملیات لایروبی شبکه و منهول‌های فاضلاب در منطقه ۱ فاضلاب کلان‌شهر اهواز ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، عملیات لایروبی شبکه و منهول‌های فاضلاب خیابان‌های بهاران ۳ و ۶ واقع در فاز ۲ پادادشهر، خیابان‌ فروردین در منطقه آخرآسفالت و خیابان ۴ کارمندی در ۳۰۰ دستگاه صنایع فولاد به اجرا درآمد.

در این عملیات خطوط فاضلاب و ۸۰ منهول مورد لایروبی قرار گرفت.

۱۴۰۱/۰۸/۱۱

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).