اخبار حوزه دفتر روابط عمومی

به منظور مدیریت و کنترل شرایط ناشی از تنش احتمالی آب و جلوگیری از افت فشار، عملیات نصب و راه‌اندازی الکتروموتور٩٠ کیلو وات در اسکله آبگیر تصفیه‌خانه شهدای کوت‌عبدالله اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، غلامرضا افراسیاب گفت: در راستای اجرای مصوبات کارگروه تنش احتمالی آب و با توجه به افزایش میزان مصرف آب در هوای گرم اهواز، برای جلوگیری از افت فشار و بروز تنش آبی، عملیات نصب و راه‌اندازی الکتروموتور ٩٠ کیلووات در اسکله آب خام شهدای کوت‌عبدالله انجام پذیرفت.

۱۴۰۲/۰۳/۱۳
عملیات تعمیر و اصلاح شکستگی شبکه توزیع آب آشامیدنی در منطقه گلستان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، فرزاد بهمن‌پور گفت: این شکستگی بر اثر اصابت دستگاه‌های حفاری در منطقه گلستان بین خیابان‌های اسفند و تیر به وجود آمد.

۱۴۰۲/۰۳/۱۳
دوره آموزشی اصول بیمه برای تعدادی از کارکنان صنعت آبفا کلان‌شهر اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، بهزاد جوام گفت: این دوره آموزشی با هدف آگاهی هر چه بیشتر همکاران از مسائل روز بیمه، طی روزهای ۹ و ۱۰ خرداد ماه از ساعت ۸ الی ۱۳ در آموزشکده صنعت آب و برق و با تدریس دکتر قنواتی، ریاست محترم بیمه تأمین اجتماعی شعبه شماره یک اهواز برگزار شد.

۱۴۰۲/۰۳/۱۳
معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب آبفا اهواز از پایان عملیات اصلاح و تعویض بخشی از خط اصلی فاضلاب خیابان گلدسته واقع در منطقه پردیس کلان‌شهر اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، سید جمال‌الدین موسوی گفت: با توجه به پس‌زدگی شدید و برگشت فاضلاب در خیابان گلدسته، اصلاح و تعویض خط فوراً در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از حفاری، با بکارگیری سه شاخه لوله پلی‌اتیلن دوجداره به قطر ۸۰۰ میلیمتر بخشی از خط اصلی فاضلاب اصلاح شد.

۱۴۰۲/۰۳/۰۹
شبکه توزیع داخلی آب آشامیدنی روستای مراونه ۵ شهرستان باوی به دلیل فرسودگی اصلاح و تعویض شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، مدیر آبفا شهرستان باوی از اصلاح و تعویض شبکه فرسوده آب آشامیدنی روستای مراونه ۵ (کعیده) خبر داد و گفت: به دلیل فرسودگی شبکه و آسیب‌های ناشی از آن، عملیات اصلاح و تعویض بخشی از شبکه توزیع داخلی روستای یادشده در دستور کار قرار گرفت.

۱۴۰۲/۰۳/۰۹
مدیر آبفا شهرستان کارون از نصب و راه اندازی ۲ دستگاه الکتروپمپ جدید در اسکله آبگیر تصفیه‌خانه شهدای جنگیه خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، محمود آریاخاکی گفت: در راستای مقابله با تنش آبی احتمالی، ۲ دستگاه الکتروپمپ جدید توسط اکیپ عملیاتی در اسکله آبگیر تصفیه‌خانه شهدای جنگیه نصب و راه‌اندازی شد.   

۱۴۰۲/۰۳/۰۹
مدیر فاضلاب کلان‌شهر اهواز از اصلاح خط فاضلاب خیابان شهید مسلم واقع در چهارراه زند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، خلیل برمان‌زن از اصلاح خط فاضلاب خیابان شهید مسلم واقع در چهارراه زند خبر داد و گفت: با توجه به پس‌زدگی فاضلاب در این خیابان، اصلاح و تعویض بخشی از خط در دستور کار قرار گرفت.

۱۴۰۲/۰۳/۰۷
به منظور افزایش شاخص‌های علمی تخصصی کارکنان کنترل کیفی، دوره آموزش گندزُدایی آب آشامیدنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی گفت: این دوره آموزشی به منظور افزایش شاخص‌های توان علمی تخصصی کارکنان صنعت آبفا اهواز در زمینه‌های مختلف دوره آموزشی گندزُدایی آب آشامیدنی، با حضور رؤسا و کارشناسان فرایند کیفی تصفیه‌خانه‌های آب کلان‌شهر اهواز و شهرستان‌های تابعه برگزار شد.

۱۴۰۲/۰۳/۰۷
کمیته کارشناسی گروه ملی صنعتی فولاد در راستای آشنایی با روش‌های پیشرفته و نوین تصفیه فاضلاب از تصفیه‌خانه فاضلاب شرق اهواز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، کمیته کارشناسی گروه ملی صنعتی فولاد در راستای آشنایی با روش‌های پیشرفته و نوین تصفیه فاضلاب از تصفیه‌خانه فاضلاب شرق اهواز به عنوان بزرگترین تصفیه‌خانه فاضلاب خاورمیانه بازدید کرد.

۱۴۰۲/۰۳/۰۷

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).