اخبار حوزه دفتر روابط عمومی

 به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، عملیات اجرایی طرح ضربتی  (تکمیل)خط ۴۵۰ میلیمتر تحت فشار فاضلاب خیابان انقلاب (حد فاصل خیابان زکی زاده تا ابهری) تحت نظارت مستقیم مهندس مریدی  مدیرعامل شرکت ،

به صورت شبانه روزی ادامه دارد.

۱۳۹۸/۰۷/۲۹

 

عملیات اصلاح نقاط ریزشی و اجرای خطوط ۶۰۰ و ۸۰۰ میلیمتری فاضلاب  به طول ۶۰۰ متر

فلکه دانیال و خیابان بلوار / کوی ملت  

دوشنبه ۲۹ مهرماه

( روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز )

۱۳۹۸/۰۷/۲۹

 

 

 *بازدید فرماندار اهواز از پروژه های فعال شرکت آبفا این کلانشهر*

 

 

 

۱۳۹۸/۰۷/۲۸

 

 

   به اطلاع همشهریان عزیز می رساند، با توجه به بروز نوسانات مجدد در شبکه برق نقاط مختلف شهری و ادامه فعالیت تاسیسات آبرسانی با دیزل ژنراتورهای تامین برق اضطراری ، احتمال بروز افت فشار ناشی از خلا پیش آمده در شبکه وجود دارد. 

 

۱۳۹۸/۰۷/۲۳

اطلاعیه 

 

احتمال بروز افت فشار آب پس از قطع برق در نقاط مختلف شهر اهواز

 

   *به اطلاع همشهریان عزیز می رساند، با توجه به بروز نوسانات  در شبکه برق  نقاط مختلف شهری و ادامه فعالیت تاسیسات آبرسانی با دیزل ژنراتورهای تامین برق اضطراری ، احتمال بروز افت فشار ناشی از خلا پیش آمده در شبکه وجود دارد. 

۱۳۹۸/۰۷/۲۲

اصلاح خط ریزشی ۱۰۰۰ میلی متر فاضلاب در بلوار پاسداران خیابان فتاحی

 

اجرای عملیات حفاری، خاکبرداری،  لوله گذاری به طول ۴۸ متر و تعمیر حوضچه ی اصلیِ خط ۱۰۰۰ میلیمتر فاضلاب در خیابان فتاحی بین عامری و آنزان توسط واحدهای عملیاتی شرکت آبفا اهواز

 

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اهواز

۱۳۹۸/۰۷/۲۲

 

 به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفااهواز، از ابتدای سال جاری تاکنون، واحدهای عملیاتی این شرکت به صورت شبانه روزی در نقاط مختلف شهری مشغول به فعالیت هستند و در همین راستا عملیات شستشوی شبکه در اهواز برای بیش از ۹۰۰ کیلومتر از این شبکه انجام گردیده است.

۱۳۹۸/۰۷/۲۲

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز،  مهندس مریدی در  برنامه ای ویژه مطالبات مردمی در تلویزیون استان خوزستان با هدف پاسخگویی و ارائه توضیحات فنی در حوزه چالش های موجود در بخش فاضلاب و راه های برون رفت از آن حضور یافت.

۱۳۹۸/۰۷/۱۴

رفع شکستگی ناگهانی خط انتقال آب در منطقه کیانشهر

 

 عملیات مرمت و بازسازی خط انتقال آب در  کیانشهر انجام و درحال حاضر آب وارد شبکه این منطقه شد.

 

۱۳۹۸/۰۷/۱۲

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).