اخبار حوزه دفتر روابط عمومی

مدیر صنعت آبفا اهواز از اجرای عملیات بروز رسانی و نوسازی ایستگاه‌های فاضلاب مناطق چهارگانه کلان‌شهر اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، افشین حاتمی گفت: در ادامه اقدامات پیشگیرانه، عملیات بروز رسانی و نوسازی ایستگاه‌های فاضلاب مناطق چهارگانه کلان‌شهر اهواز آغاز شده و با پیشرفت قابل قبولی در دست اجراست.

۱۴۰۲/۰۷/۰۸
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس دکتر افشین حاتمی با خانواده شهدای صنعت آبفا اهواز دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، در گرامیداشت هفته دفاع مقدس، سه‌شنبه، چهارم مهرماه، افشین حاتمی، مدیر آب و فاضلاب اهواز به همراه نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۲ و جمعی از معاونین و مدیران در دیدارهایی جداگانه از مقام شامخ و رفیع خانواده شهدای صنعت آبفا اهواز تکریم و تجلیل نمود.

۱۴۰۲/۰۷/۰۵
۱۰۰ متر از شبکه فرسوده‌ی توزیع آب آشامیدنی روستای شری‌مری شهرستان باوی اصلاح و تعویض شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، عملیات اصلاح و تعویض ۱۰۰ متر از شبکه توزیع آب آشامیدنی شرق روستای شری‌مری واقع در غرب شهرستان باوی توسط اکیپ تعمیرات تأسیسات یادواره امام به اجرا درآمد.

این عملیات در راستای جلوگیری از افت فشار و هدررفت آب و با بکارگیری لوله پلی‌اتیلن به قطر ۶۳م.م اجرایی شد.

۱۴۰۲/۰۷/۰۵
معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب از اجرای عملیات لایروبی و صفحه‌کشی شبکه فاضلاب خیابان شهید فاطمی‌زاده واقع در منطقه آخرآسفالت کلان‌شهر اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، سید جمال‌الدین موسوی گفت: در ادامه اقدامات پیشگیرانه، عملیات لایروبی و صفحه‌کشی شبکه و منهول‌های فاضلاب خیابان شهید فاطمی‌زاده واقع در منطقه آخرآسفالت به اجرا درآمد.

۱۴۰۲/۰۷/۰۴
مدیر آبفا اهواز از انجام بیش از ۳ هزار مورد پایش نمونه‌های میکروبیولوژی از آب در نیمه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، افشین حاتمی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته به منظور ارتقای شاخص‌های کیفی آب در صنعت آبفا اهواز گفت: در شش ماه نخست سال جاری بیش از ٣٠٠٠ مورد آزمون میکروبیولوژی از آب تولیدی انجام شده است.

۱۴۰۲/۰۷/۰۳
در ادامه اقدامات پیشگیرانه آبفا اهواز، عملیات لایروبی و صفحه‌کشی شبکه و منهول‌های فاضلاب کوی مهدیس انجام شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، عملیات لایروبی شبکه و منهول‌های فاضلاب کوی مهديس با حجم عملیات هزار متر شبکه دفع فاضلاب سایز ۴٠٠ و ۵٠٠ م. م اجرایی شد.
در این عملیات، تعداد ۴۶ مورد حوضچه فاضلاب توسط اکیپ‌های عملیاتی معاونت بهره‌برداری و توسعه فاضلاب مورد لایروبی قرار گرفت.

۱۴۰۲/۰۷/۰۳
در ادامه اقدامات پیشگیرانه آبفا اهواز، عملیات لایروبی و صفحه‌کشی شبکه و منهول‌های فاضلاب برخی از خیابان‌های منطقه کیان‌شهر اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، عملیات لایروبی شبکه و منهول‌های فاضلاب خیابان‌های مریم اصلی، مریم۱۳ و ژاله توسط گروه لایروب به اجرا درآمد.

در این عملیات، ۵۶۵ متر از خطوط فاضلاب و ۶ حوضچه آدم‌رو مورد لایروبی قرار گرفت.

۱۴۰۲/۰۷/۰۳
مدیر آبفا شهرستان باوی از اجرای عملیات لایروبی اسکله آبگیر شهدای اُم‌ الغریب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، حسن صباحی زاده گفت: در پی پایین آمدن سطح آب رودخانه کارون، عملیات لایروبی اسکله آبگیر شهدای اُم الغریب شهرستان باوی در دستور کار قرار گرفت.

۱۴۰۲/۰۷/۰۳
دکتر حاتمی با صدور پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، متن پیام دکتر افشین حاتمی بدین شرح است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

«ما تا آخرین نفر و تا آخرین منزل و تا آخرین قطره خون، برای اعتلای کلمه الله ایستاده‌ایم.»
امام خمینی«ره»

۱۴۰۲/۰۷/۰۳
عملیات اصلاح و تعویض خط فاضلاب ۲ خیابان در منطقه کمپلو جنوبی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، سید جمال‌الدین موسوی از اصلاح و تعویض خط فاضلاب دو نقطه ریزشی در منطقه کمپلو جنوبی خبر داد و گفت: با توجه به ریزش خط فاضلاب در خیابان‌های وحید و کشاورز منطقه کمپلو جنوبی و پس‌زدگی ناشی از آن، عملیات اصلاح و تعویض خطوط یاد شده در دستور کار قرار گرفت.

۱۴۰۲/۰۶/۲۹

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).