اخبار حوزه دفتر روابط عمومی

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، سه‌شنبه، ۱۴۰۰/۵/۱۲، از برگزیدگان مرحله استانی شانزدهمین دوره جشنواره سراسری قرآن، ویژه فرزندان وزارت نیرو تجلیل شد. مرحله استانی این جشنواره در ماه جاری و به میزبانی سازمان آب و برق خوزستان برگزار گردید و شرکت آبفا اهواز با ۸ شرکت‌کننده با سایر شرکت‌ها و سازمان‌ها وارد رقابت شد که ۴ نفر از آن‌ها در رشته حفظ برگزیده شدند.

۱۴۰۰/۰۵/۱۳

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، سه‌شنبه، ۱۲/۵/۱۴۰۰، نشست هم‌اندیشی مدیر و کارشناسان مرکز بهداشت غرب کلان‌شهر اهواز و مدیران امور کیفی و اداره روابط عمومی شرکت آبفا پیرامون افزایش کیفی آب و کاهش مخاطرات بهداشتی برگزار گردید.

۱۴۰۰/۰۵/۱۳

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، دوشنبه، ۱۴۰۰/۵/۱۱، نشست هم‌اندیشی اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز و روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج امام علی«ع» با حضور مدیران و کارشناسان دو مجموعه برگزار شد.

۱۴۰۰/۰۵/۱۲

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، مدیر کنترل و کیفیت بهداشت شرکت از برگزاری گفت‌وگوی مجازی با محوریت امکان‌سنجی استقرار فرآیند گندزدایی با گاز اُزن خبر داد و گفت: با عنایت به آلودگی‌های روزافزون آب‌های سطحی به عنوان تنها منابع تامین آب شهرها و روستاهای اهواز، افزایش قدرت و ضریب گندزدایی در فرآیند تصفیه همواره مورد تاکید و بخشی از اهداف اصلی تضمین کیفیت آب آشامیدن

۱۴۰۰/۰۵/۱۲

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب اهواز، یکشنبه، ۱۴۰۰/۵/۱۰، نشست هم‌اندیشی مدیر و کارشناسان اداره روابط عمومی با حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی‌فرد، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کلان‌شهر اهواز، پیرامون روش‌های بهبود ارتباطات، مطالبه‌گری صحیح مردمی و راهکارهای رسیدن به پاسخ‌گویی مطلوب‌تر شرکت آبفا اهواز، برگزار گردید.

۱۴۰۰/۰۵/۱۲

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، دکتر ممبینی، رئیس سازمان بازرسی استان خوزستان و هیئت همراه از پروژه‌های فعال فاضلاب سطح کلانشهر اهواز، در کوی ملت، سایت قرارگاه خاتم‌الانبیا (کوی الصافی - گُلف)، زیرگذر قلعه‌چنعان -جاده قدیم اهواز، آبادان و تصفیه‌خانه فاضلاب شرق اهواز بازدید کردند.

۱۴۰۰/۰۵/۰۹

مدیر اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: تنها راه برون‌رفت از بحران تنش آبی و برقی در اهواز و خوزستان تعامل روابط عمومی‌های مرتبط با اصحاب رسانه  و سمن‌ها است که می‌توانیم با هم‌اندیشی از اين بحران عبور کنیم.

۱۴۰۰/۰۵/۰۵

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، دکتر باقری طی پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.

متن پیام مدیر شرکت آب و فاضلاب اهواز بدین شرح است:

 

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

دهم ذی الحجه، جلوگاه رهایی از نفس و عید همه پاکی‌ها و روز کمال و رها شدن از بند تعلقات است. عید قربان، زیباترین جلوه بندگی و خضوع خالصانه در برابر خداوند است.

۱۴۰۰/۰۵/۰۳
  • معاونت خدمات مشترکین و امور درآمد شرکت آبفا اهواز

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، نشست مشترک مهندس معتمدی، معاون خدمات مشترکین و درآمد، مهندس موسی‌زاده، مدیر ساماندهی انشعابات غیرمجاز و مهندس ساکی، بخشدار غیزانیه با محوریت هم‌افزایی و پشتیبانی در بخش روستایی برگزار گردید.

۱۴۰۰/۰۴/۲۹

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب کلان‌شهر اهواز از فاز پایانی عملیات اجرایی پروژه خط جدید فاضلاب شهرک رزمندگان خبر داد و گفت: به علت ریزش خط قدیمی -۱۰۰۰م.م بتنی- در چند قسمت، احداث خط جدید به طول ۴۰۰ متر -۱۰۰۰م.م پلی‌اتیلن- در دستور کار قرار گرفت.

۱۴۰۰/۰۴/۲۷

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).