اخبار حوزه دفتر روابط عمومی

 به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، طی حکمی از سوی دکتر افشین حاتمی، مدیر صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز، خلیل‌ برمان‌زن به عنوان سرپرست تأسیسات فاضلاب شهر اهواز منصوب شد.

۱۴۰۱/۰۴/۱۳
با هدف بررسي مشكلات آبرساني به روستاها، از تاسيسات آبرساني به روستاهاي بخش مركزي بازديد شد.

به گزارش روابط عمومي آب و فاضلاب اهواز، همزمان با فرا رسيدن فصل تابستان و احتمال بروز تنش آبي در روستاها، از تاسيسات آبرساني روستايي تحت پوشش مجموعه آبفا اهواز بازديد شد و مشكلات و موانع نيز مورد بررسي قرار گرفت.

۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روابط عمومی آبفا اهواز با صدور اطلاعیه‌ای، وجود باکتری مولد بیماری وبا در آب آشامیدنی کلان‌شهر اهواز را تکذیب کرد.

روابط عمومی آبفا اهواز با صدور اطلاعیه‌ای، وجود باکتری مولد بیماری وبا در آب آشامیدنی کلان‌شهر اهواز را تکذیب کرد.

متن اطلاعیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

۱۴۰۱/۰۴/۱۳
افشین حاتمی، مدیر آبفا اهواز با صدور احکام جداگانه‌ای، معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب و معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی را تغییر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، دکتر حاتمی، مدیر صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز در احکام جداگانه‌ای، سید جمال موسوی و پژمان کیماسی را به ترتیب به عنوان سرپرست معاونت بهره‌برداری و توسعه فاضلاب و سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی آبفا اهواز منصوب کرد.

۱۴۰۱/۰۴/۱۳
پس از ایراد خطبه‌ها و اقامه نماز جمعه، میز خدمت آب و فاضلاب اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، جمعه، ۱۴۰۱/۴/۱۰، پس از ایراد خطبه‌ها و اقامه نماز جمعه، میز خدمت آب و فاضلاب اهواز با حضور مدیر آبفا اهواز و جمعی از معاونان و مدیران برگزار گردید.

دکتر افشین حاتمی ضمن دیدار صمیمانه با مردم و شنیدن درد دل‌ها و مشکلات مطرح‌شده، برای رفع و پیگیری چالش‌ها، دستورات لازم را صادر کرد.

۱۴۰۱/۰۴/۱۲
به همت كاركنان آبفا اهواز، لرزه گير خط ١٤٠٠ ميليمتر پل طبيعت به دليل فرسودگي تعويض شد.

به گزارش روابط عمومي آبفا اهواز، دكتر افشين حاتمي با بيان اين مطلب افزود: خط انتقال آب شرب ١٤٠٠ ميليمتر پل طبيعت بدليل فرسودگي تعويض شد.

مدير آب و فاضلاب كلان‌شهر اهواز ادامه داد: آبرساني به مردم شرق اهواز از طريق اين خط انتقال، تامين مي‌شود.

۱۴۰۱/۰۴/۱۱
دکتر حاتمی در احکامی جداگانه سرپرست معاونت درآمد و امور مشترکین و سرپرست مدیریت دفتر تحقیقات و بهبود بهره‌وری معاونت برنامه‌ریزی را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، چهارشنبه، ۱۴۰۱/۴/۸، مراسم تودیع و معارفه معاون درآمد و امور مشترکین در دفتر مدیر صنعت آب و فاضلاب اهواز برگزار شد. در این نشست، افشین حاتمی، مدیر آبفا اهواز ضمن قدردانی از تلاش‌های منوچهر داودی در دوره تصدی این معاونت، مسعود زنگنه را به عنوان سرپرست معاونت درآمد و امور مشترکین معرفی کرد.

۱۴۰۱/۰۴/۱۱
مدیر آبفا اهواز در مراسم بزرگداشت شهید بهشتی و ۷۲ تن از اعضای حزب جمهوری اسلامی حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، سه‌شنبه، ۱۴۰۱/۴/۷، افشین حاتمی، مدیر صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز به همراه جمعی از مدیران و کارکنان در مراسم بزرگداشت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب و امام«ره» حضور یافت.

۱۴۰۱/۰۴/۰۷

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).