اخبار حوزه معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت

دوره آموزشی اصول بیمه برای تعدادی از کارکنان صنعت آبفا کلان‌شهر اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، بهزاد جوام گفت: این دوره آموزشی با هدف آگاهی هر چه بیشتر همکاران از مسائل روز بیمه، طی روزهای ۹ و ۱۰ خرداد ماه از ساعت ۸ الی ۱۳ در آموزشکده صنعت آب و برق و با تدریس دکتر قنواتی، ریاست محترم بیمه تأمین اجتماعی شعبه شماره یک اهواز برگزار شد.

۱۴۰۲/۰۳/۱۳
به منظور افزایش شاخص‌های علمی تخصصی کارکنان کنترل کیفی، دوره آموزش گندزُدایی آب آشامیدنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی گفت: این دوره آموزشی به منظور افزایش شاخص‌های توان علمی تخصصی کارکنان صنعت آبفا اهواز در زمینه‌های مختلف دوره آموزشی گندزُدایی آب آشامیدنی، با حضور رؤسا و کارشناسان فرایند کیفی تصفیه‌خانه‌های آب کلان‌شهر اهواز و شهرستان‌های تابعه برگزار شد.

۱۴۰۲/۰۳/۰۷
دوره آموزشی اصول بیمه تأمین اجتماعی در زمان حسابرسی با حضور کارشناسان معاونت‌های پنج گانه آبفا کلان‌شهر اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، بهزاد جوام از برگزاری دوره آموزشی اصول بیمه تأمین اجتماعی در زمان حسابرسی با حضور کارشناسان معاونت‌های برنامه‌ریزی و منابع انسانی، مالی و پشتیبانی، خدمات مشترکین و درآمد و بهره‌برداری و توسعه آب و فاضلاب خبر داد.

۱۴۰۲/۰۳/۰۳
صنعت آب و فاضلاب اهواز در ارزیابی فعالیت‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی امتیاز بالایی کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان خوزستان پس از بررسی مستندات مربوط به فعالیت‌های پژوهشی صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز در سال ۱۴۰۰، امتیاز ۹۳ از ۱۰۰ را به عنوان امتیاز نهایی آن شرکت اعلام کرد.

۱۴۰۱/۱۱/۱۲
معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی آبفا اهواز در خصوص بسته شدن پل طبیعت اهواز توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، بهزاد جوام در گفت و گو با ایسنا خوزستان، توضیحاتی در خصوص پل طبیعت اهواز ارائه و اظهار کرد: پل محافظ و نگه‌دارنده خط انتقال آب دوقلوی ۱۴۰۰ میلی‌متر که وظیفه انتقال آب شرب از غرب به شرق اهواز را بر عهده دارد توسط شرکت آب و فاضلاب اهواز احداث شد.

۱۴۰۱/۰۹/۱۵
مهندس جوام طی حکمی سرپرست دفتر بهبود بهره‌وری و تحقیقات را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، بهزاد جوام، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی با صدور حکمی محسن حاجی‌پور را به عنوان سرپرست دفتر بهبود بهره‌وری و تحقیقات منصوب کرد.

مهندس جوام از زحمات و تلاش‌های منوچهر داودی در زمان تصدی این مدیریت قدردانی کرد و برای مهندس حاجی‌پور در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود. 

۱۴۰۱/۰۸/۲۱

شرکت های آب و فاضلاب شهری زیر مجموعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و وزارت نیرو، در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و با استناد به مجوزهای استخدامی، تعداد ۲۶۱ نفر از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاههای برتر مـورد تأییـد وزارت علـوم تـحقیقات و فنـاوری، را پس از انجام مصاحبه استخدامی و گزینش در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی استخدام و کسب امتیازات لازم در مصاحبه، استخدام می نماید.

۱۳۹۶/۰۳/۲۹

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).