تعاونی ها قبل از اتمام زیرساخت ها اقدام به مسكن سازی نكنند

معاون فنی و توسعه شرکت آبفا اهواز:

حمید محمودی عابد با اشاره به اهمیت اتمام زیرساخت ها و سپس اقدام به ساخت مسکن گفت: گاهی بدون توجه به این موضوع به طور انبوه مسکن ساخته می شود و پس از اسکان ساکنین درخواست انشعابات می گردد و این به معنای صرف توان و هزینه های مازاد برای شرکت و ایجاد مشکل برای ساکنین است.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، معاون فنی و توسعه این شرکت ضمن بیان مطلب فوق از تعامل واحد فنی و مشترکین مرکز شرکت آبفا در خصوص رسیدگی به موضوع یادشده خبر داد.

محمودی عابد افزود: ما در راستای مرتفع نمودن این مشکل اقدام به دریافت حقوق توسعه شبکه در قالب ماده ۱۱ به طور مستقیم از شهروندان ، انجام خطوط انتقال آب و فاضلاب و همچنین تصفیه فاضلاب در منطقه مهدیس اهواز نمودیم.

وی در ادامه از اعتبار مورد نیاز جهت اجرای این پروژه به میزان ۱۲۰۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: در حال حاضر واحدهای عملیاتی شرکت آبفا اهواز مراحل اجرایی آن را انجام می دهند و با تزریق مابقی اعتبارات در آینده ای نزدیک به اتمام خواهند رساند.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۳۹۴/۱۱/۰۷
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۱۵ + ۵ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).