آرشیو اخبار

دکتر افشین حاتمی از اجرای عملیات لایروبی و صفحه‌کشی ۹/۵ کیلومتر از خطوط فاضلاب کلان‌شهر اهواز در ماه‌های منتهی به فصل بارندگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز و به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر حاتمی گفت: در ماه‌های منتهی به فصل بارندگی، خطوط فاضلابی که نقش اساسی و مهمی در دفع آب‌های سطحی ایفا می‌کنند را مورد لایروبی و صفحه‌کشی قرار دادیم. در این مدت روزانه حداقل ۱۲ گروه لایروب در نقاط مختلف شهر مشغول بکار بودند تا در فصل بارندگی آمادگی شبکه فاضلاب در بالاترین سطح خویش قرار گیرد.

۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۳:۰۰بعدازظهر
کمیته ایمنی آب اهواز با محوریت بررسی مسیر آبرسانی از رودخانه دز تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز و به نقل از خبرگزاری ایرنا، نشست کمیته ایمنی آب اهواز با محوریت بررسی ریسک‌های احتمالی در مسیر آبرسانی از رودخانه دز با مشارکت نمایندگان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، سازمان‌های محیط زیست، جهاد کشاورزی، آب و برق استان و شرکت آبفا خوزستان به میزبانی صنعت آب و فاضلاب اهواز برگزار شد.

۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۳:۰۰بعدازظهر
شکستگی‌های به وجود آمده در مناطق شهرک برق و چنیبه اصلاح و بازسازی شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، فرزاد بهمن پور گفت: با اصلاح و تعمیر شکستگی خط لوله ٢۵٠ میلیمتر، قطعی موقت آب ٣ خیابان از منطقه شهرک برق واقع در منازل شهرداری برطرف شد.

مدیر شبکه توزیع آب آبفا اهواز ادامه داد: پس از اعلام حادثه مذکور و آبگرفتگی بوجود آمده ناشی از هدر رفت آب، در کوتاه‌ترین زمان شکستگی بوجود آمده تعمیر و بازسازی شد.

۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰بعدازظهر
در راستای بهبود کیفیت آب آشامیدنی، دستگاه کلرزنی تصفیه خانه شماره ٣ علی بن مهزیار سرویس شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، محمد پارسا گفت: عملیات سرویس دستگاه کلرزنی و نصب و راه‌اندازی همزن مواد شیمیایی در تصفیه خانه شماره ٣ علی بن مهزیار اهوازی انجام پذیرفت.

مدیر تولید تصفیه‌خانه‌های آبفا اهواز ادامه داد: تعمیر، جوشکاری و نشت‌یابی فیلترهای شماره ١ و ۵ این تصفیه‌خانه نیز انجام شد.

۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵قبل‌ازظهر
در راستای جابه‌جایی خط انتقال آب آشامیدنی اتوبان گلستان، عملیات مرئی‌سازی و جابه‌جایی این خط توسط اکیپ‌های عملیاتی آبفا کلان‌شهر اهواز صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، فرزاد بهمن‌پور با بیان این مطلب گفت: عملیات حفاری، مرئی‌سازی و جابه‌جایی خط انتقال ۳۰۰ میلیمتر اتوبان گلستان جنب پل رو گذر لشکرآباد در راستای دسترسی آسان و ایمن به این خط انتقال انجام شد.

۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱:۱۵بعدازظهر
مدیر شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: به منظور تسریع در تخلیه آب‌های سطحی در کلان‌شهر اهواز ٤٣ دستگاه الکتروپمپ در ایستگاه‌های دفع فاضلاب این کلان‌شهر نصب و راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز و به نقل از ایرنا، دکتر افشین حاتمی اظهار کرد: در راستای دفع آب‌های سطحی در کلان‌شهر اهواز، با همکاری شهرداری تعداد ۴٣ دستگاه الکتروپمپ جدید در ایستگاه‌های دفع فاضلاب و سایر نقاط حساس مستقر و نصب شد.

۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱:۳۰بعدازظهر
با هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی آب آشامیدنی ساکنین منطقه ۵، حوضچه‌های ته‌نشینی تصفیه‌خانه شماره ۵ گلستان لایروبی شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، محمد پارسا گفت: عملیات لایروبی حوضچه‌های ته‌نشینی این تصفیه‌خانه در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان انجام شد.

۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰بعدازظهر
مدیر شبکه توزیع آب شرکت آبفا اهواز از تعمیر و اصلاح شکستگی لوله آب یکی از خیابان‌های منطقه کیانشهر اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز و به نقل از خبرگزاری ایسنا، فرزاد بهمن پور با اشاره به شکستگی لوله آب در یکی از مناطق اهواز اظهار کرد: شکستگی خط لوله آب خیابان ۸ منطقه کوی طلاب واقع در کیانشهر تعمیر و بازسازی شد.

وی افزود: این شکستگی خط لوله آب با نصب کمربند ۱۱۰ میلیمتری تعمیر و خوشبختانه مشکل تامین آب این منطقه حل شد.

۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵قبل‌ازظهر
مدیر آبفا شهرستان حمیدیه از پیشرفت ۶۴ درصدی پروژه خط انتقال آب از مجتمع آبرسانی شهید هاشمی‌نژاد به تأسیسات گمبوعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، مهندس عدنان سیاحی با اشاره به پیشرفت ۶۴ درصدی پروژه خط انتقال آب از مجتمع آبرسانی شهید هاشمی‌نژاد به تأسیسات گمبوعه گفت: در راستای پیشگیری از افت فشار آب در فصل تنش آبی، پروژه انتقال آب تصفیه‌شده از مجتمع آبرسانی شهید هاشمی‌نژاد به تأسیسات گمبوعه طراحی و به اجرا گذاشته شد که تاکنون ۹ کیلومتر آن انجام شده است.

۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۲:۴۵بعدازظهر
مدیر آبفا اهواز از اجرای عملیات جایگزینی و نصب بیش از ۱۰۰۰ عدد درب و رینگ سرقت شده در فصل پاییز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، دکتر افشین حاتمی، مدیر صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز با ارائه آماری از میزان حوضچه‌های تعمیرشده و درب و رینگ‌های نصب شده در فصل پاییز سال جاری گفت: در این بازه‌ی زمانی، ۵۰۰ باب حوضچه‌ی فاضلاب مورد تعمیر و اصلاح قرار گرفت و عملیات جایگزینی و نصب بیش از ۱۰۰۰ عدد درب و رینگ فاضلاب سرقت‌شده به اجرا درآمد. 

۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵بعدازظهر

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).