مدت زمان رسیدگی به حوادث شبکه توزیع آب کاهش یافت

.با اقدامات صورت گرفته در صنعت آب و فاضلاب اهواز، مدت زمان رسیدگی به حوادث شبکه توزیع آب کاهش یافت.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز و به نقل از ایرنا، افشین حاتمی از کاهش مدت زمان رسیدگی به حوادث و اتفاقات خبر داد و گفت: با اقدامات صورت گرفته و برنامه ریزی انجام شده، به منظور رفاه حال شهروندان، مدت زمان رسیدگی به حوادث شبکه توزیع آب کاهش یافت.
مدیر صنعت آبفا کلان‌شهر اهواز در ادامه افزود: میانگین مدت زمان رسیدگی به حوادث از زمان اعلام مرکز ارتباط بامشتریان(١٢٢) به مدیریت شبکه توزیع آب، تا اتمام و رسیدگی به آن حادثه به ٣ ساعت و ١٥ دقيقه کاهش یافته است.
حاتمی در تشریح جزئیات این اقدامات بیان کرد: در راستای افزایش سطح کمی و کیفی خدمت رسانی به شهروندان گرامی در زمینه رسیدگی به حوادث، اقداماتی همچون تجهیز اکیپ های تعمیرات و نگهداری و همچنین افزایش تعداد خطوط تلفنی مرکز ارتباط بامشتریان(١٢٢)اشاره کرد.
وی در ادامه اظهار داشت: کاهش مدت زمان رسیدگی به حوادث موجب جلوگیری از هدر رفت آب و پیشگیری از آلودگی های ثانویه شبکه توزیع می‌شود.
حاتمی ادامه داد: رسیدگی به موقع به اتفاقات علاوه بر مزیت های فوق موجب پایداری و توزیع عادلانه آب در شبکه های توزیع نیز می‌شود.
او تصریح کرد: در راستای بهره وری هرچه بهتر از امکانات و نیروهای بخش خصوصی تصمیم برآن شد تا کلیه اقدامات تعمیرات انشعابات برون سپاری شود. همچنین با این تصمیم شاهد سرعت بخشی در خدمات رسانی بهتر به شهروندان خواهیم بود.
مدیر آبفا اهواز در پايان از شهروندان گرامی خواست که هرگونه شکستگی شبکه توزیع را به اطلاع همکاران ما در مرکز ارتباط مردمی ١٢٢ برسانند.

حوزه خبر: 
دفترمدیرعامل
تاریخ خبر: 
۱۴۰۲/۰۸/۱۵
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۱ + ۱ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).