به منظور افزایش آمادگی پیش از فصل بارندگی انجام شد؛ برگزاری مانور لایروبی و رفع انسداد شبکه فاضلاب اهواز و شهرهای تابعه

مانور لایروبی و رفع انسداد شبکه فاضلاب اهواز و شهرهای تابعه در راستای افزایش سطح آمادگی پیش از ورود به فصل بارندگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، افشین حاتمی، پنج‌‎شنبه، ۲۳ شهریورماه در حاشیه مانور لایروبی و رفع انسداد شبکه فاضلاب اهواز و شهرهای تابعه که در تصفیه‌خانه شهید محمدی برگزار ‌شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این مانور افزایش سطح آمادگی اکیپ‌ها و تمامی امکانات موجود در حوزه بهره‌برداری فاضلاب پیش از آغاز فصل بارندگی است.
وی با اشاره به حضور بیش از ۴٠ دستگاه خودرو و ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین مشغول در حوزه فاضلاب افزود: همه تجهیزات، تمام وقت و به صورت رایگان در حال ارائه خدمات به همشهریان عزیز می‌باشند.

حاتمی با تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته در حوزه بهره‌برداری فاضلاب گفت: در مناطق چهارگانه فاضلاب شهر اهواز و همچنین شهر کارون به عنوان منطقه ۵ حوزه‌ی فعالیت، به تناسب هر منطقه، پیمانکاران مختلف و مجزا در حالت آماده‌باش و لایروبی بوده و ۳ پیمانکار با بیش از ۴۰ اکیپ عملیاتی در سه شیفت و به صورت شبانه‌روزی، عملیات رفع‌انسداد و لایروبی شبکه‌های فاضلاب را انجام می‌دهند.
وی با بیان اینکه تمامی ایستگاه‌های دفع فاضلاب در سطح مطلوبی هستند، تصریح کرد: هم اکنون تعداد ١۶١ ایستگاه و منهول پمپ فعال در حال دفع فاضلاب هستند.
مدیر صنعت آبفا کلان‌شهر اهواز ادامه داد: علاوه بر این، الکتروپمپ‌ها و تمام تجهیزات الکترومکانیکال دارای ظرفیت رزرو هستند که در صورت وقوع حوادث احتمالی به کار گرفته می‌شوند.
افشین حاتمی گفت: صنعت آبفا اهواز در حوزه بهره‌برداری فاضلاب تمامی توان خود را به کار گرفته است که شاهد کاهش هر گونه مشکل و حادثه در شبکه فاضلاب کلان‌شهر اهواز و شهرهای تابعه باشیم.

خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۲ + ۱۶ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).