مهندس دشتی‌زاده: خط جمع‌کننده فاضلاب منطقه مویلحه‌ی ویس آماده بهره‌برداری است

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، سعید دشتی‌زاده، مدیر آب و فاضلاب اهواز از پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه‌ی خط جمع‌کننده‌ فاضلاب منطقه مویلحه ویس واقع در شهرستان باوی خبر داد و گفت: با توجه به آسیب‌های بهداشتی و زیست‌محیطی ناشی از سرریز و تجمع فاضلاب و همچنین برای ساماندهی اصولی فاضلاب منطقه مویلحه واقع در جنوب غرب شهر ویس، این پروژه از اواخر سال گذشته آغاز شده و هم‌اکنون رو به اتمام است.

مدیر آبفا اهواز افزود: این پروژه، فاز اول طرح جامع فاضلاب شهر ویس می‌باشد که گنجایش تخلیه فاضلاب ۶ منطقه بزرگ شهر از جمله کوی علی‌نژاد، کوی مجدی، کوی چمران، کوی هاشمی، کوی اهل‌البیت«ع» و کوی شهید حسن‌پور را داراست.

سیدکریم موسوی‌زاده، مدیر آبفا باوی در تشریح جزئیات این پروژه گفت: خط فاضلاب دوجداره پلی‌اتیلن به قطر ۵۰۰م.م اجرا شده، موسوم به «زمین‌های هاشمی» است که به طول ۴۰۰متر، با ۱۵ حلقه منهول آجری با پله‌های پلی‌پروپیلن در عمق ۲/۵ متری می‌باشد. شایان ذکر است، پروژه یادشده تحت نظارت شرکت مهندسین مشاور ری‌آب اجرا شده است.

موسوی‌زاده اذعان داشت: این خط دارای ۴ سر وصل بزرگ از ۳۱۵م.م به ۵۰۰م.م است و نقش ویژه‌ای در ساماندهی و دفع بهداشتی فاضلاب منطقه مویلحه و شهر ویس ایفا می‌کند.

حوزه خبر: 
دفترمدیرعامل
تاریخ خبر: 
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱:۴۵بعدازظهر
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۶ + ۱۰ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).