آیین تجلیل از برگزیدگان مسابقات سراسری قرآن و نماز وزارت نیرو

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، چهارشنبه، ۱۴۰۰/۶/۱۰، آیین تجلیل از فرزندان کارکنان شرکت آبفا اهواز که در شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و نماز فرزندان کارکنان وزارت نیرو در بخش استانی برگزیده شده‌اند، باحضور مدیر شرکت، مدیر اداره روابط عمومی، مدیر امور فرهنگی و خانواده‌های برگزیدگان برگزار گردید.

در این آیین، مهندس دشتی‌زاده، مدیر شرکت آبفا اهواز از سرکار خانم مبینا غزال نفر اول برگزیده رشته حفظ در مقطع اول و سرکار خانم ایناس طرفی نفر اول رشته نماز در مقطع دوم، با اهدای لوح و هدایایی تجلیل و قدردانی نمود.

گفتنی‌ است شرکت آب و فاضلاب اهواز با سه نفر شرکت کننده در مرحله استانی مسابقات حضور یافت که دو نفر از این افراد موفق به کسب رتبه نخست شده و جواز حضور در مرحله کشوری را بدست آوردند.

لازم به توضیح است نفرات برگزیده این مسابقات در تاریخ ۲۳ و ۲۴ شهریور با دیگر نفرات برگزیده در مرحله کشوری به رقابت خواهند پرداخت.

حوزه خبر: 
معاونت بهره برداري و توسعه فاضلاب
تاریخ خبر: 
۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰قبل‌ازظهر
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۱۵ + ۰ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).