در بازدید از تاسیسات آبرسانی روستایی نزهه عنوان شد: آبرسانی به روستاهای غیزانیه روند مطلوب و پایدارتری پیدا کرده است

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، پیش از ظهر امروز، یکشنبه، ۱۴۰۰/۶/۷، مدیر و کارشناسان این اداره از تاسیسات تولید و آبرسانی روستایی نزهه از توابع بخش غیزانیه اهواز بازدید کردند.

مسئول بهره‌برداری تأسیسات نزهه با اشاره به عملکرد و ظرفیت‌های موجود در این تأسیسات آبرسانی روستایی گفت: در یک سال گذشته اقدامات خوبی برای اجرای خطوط و تاسیسات مورد نیاز برای بخش غیزانیه و مشرحات انجام شده اما برای پوشش ۲۴ ساعته و مکفی نیاز مردم هنوز کافی نبوده و مستلزم تخصیص بودجه و اجرای کامل‌تر می باشد.

رحیم نیسی ادامه داد: کار در بخش غیزانیه و مشرحات برای پوشش همه جانبه روستاها با توجه به پراکندگی و تنش آبی موجود به صورت ۲۴ ساعته شبانه روزی ادامه دارد و در این راستا از هر گونه تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

مسئول بهره‌برداری از تأسیسات آبرسانی روستایی نزهه یادآور شد: برای پوشش همه روستاها چهار تأسیسات آبرسانی شهید الماسی شیبان، صفیره ،نزهه و دهلایه موجود است که هر کدام علاوه بر آبرسانی ماهیت تقویت فشار را نیز دارند.

وی با اشاره به مشکلات کارکنان تاسیسات آبرسانی روستایی نزهه اظهار کرد: یکی از مشکلات اصلی پرسنل در این بخش کمبود نیروی انسانی برای خدمات‌رسانی و کم بودن اضافه کار ایشان می‌باشد. معوقات حقوق پرسنل نیز شرایط را برای خدمات‌رسانی سخت‌تر کرده است. با توجه به کم بودن سطح آب رودخانه و کمبود ظرفیت ورودی آب علیرغم تولید آب و تلاش شبانه روزی، آب تولیدی جوابگوی نیاز کامل اهالی و روستاها نمی باشد که در این نقاط با تانکر بصورت سیار آبرسانی صورت میگیرد.

نیسی همچنین بازدید از تاسیسات و دیدار با کارکنان خدوم آبفا در سطح شهر و روستاهای کلانشهر اهواز را مؤثر و مفید اعلام کرد.

در ادامه این بازدید مدیر اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز گفت: مراحل تولید آب شرب سخت و طاقت فرساست، بویژه با گرمای هوا و وجود بحران کم آبی و تنش آبی نشان می دهد، زحمات بی وقفه و شبانه روزی در سطح تاسیسات آبرسانی صورت می گیرد.

قباد حاجی زاده ادامه داد: با وجود نواقص و مشکلاتی که هست، و با وجود مطالبات به حق مردمی و تنش آبی شرایط بیش از پیش سخت می شود، فلذا امید است روند تلاش ها به همین نحو ادامه یابد و امید است با تلاش و توجه دولت جدید خصوصاً با اقدامات انقلابی و جهادی خود، این موانع و مشکلات مرتفع خواهند شد.

وی یادآور شد: زحمات مجموعه تلاشگر بخش غیزانیه در فصل تنش آبی و با وجود کمبود آب بواقع قابل تقدیر است، چراکه هر ساله در این فصل مشکلات فراوانی در آبرسانی به اهالی شریف روستاها بوجود آمده است که در سالجاری حجم کمبودها کاهش یافته است.

حاجی زاده در پایان یادآور شد: نشست های هم اندیشی در مناطق با مشکلات بیشتر در دستور کار قرار دارد و تا کاهش و یا رفع آن دنبال خواهد شد.

پس از این جلسه مدیر و کارشناسان روابط عمومی به همراه آقای مهندس نیسی با حضور در بخشداری غیزانیه نسبت به تشکیل جلسه در محل بخشداری با معاون بخشدار آقای مهندس اسحاقی و مسئول شورای بخش آقای مهندس مجدمی و دهیاران بخش اقدام و به تشریح فعالیت ها و عملکرد مرتبط با آبرسانی و رفع موانع و مشکلات پرداختند و در این حین از زحمات آقای مهندس نیسی مسئول آبرسانی بخش غیزانیه و مشرحات تقدیر و تشکر کردند. مسئولین بخشداری و شورای بخش غیزانیه و مشرحات در ادامه جلسه بر نیازهای تاسیسات آبرسانی از قبیل مخزن و همچنین افزایش ظرفیت آبرسانی به بخش تاکید کردند.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۴۰۰/۰۶/۰۸
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۶ + ۵ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).