مراسم تودیع و معارفه مدیر شرکت آبفا اهواز برگزار شد

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، یکشنبه، ۱۴۰۰/۵/۲۴، مراسم تودیع دکتر احمد باقری، مدیر سابق و معارفه مهندس سعید دشتی‌زاده، سرپرست جدید شرکت آبفا اهواز با حضور دکتر کرمی‌نژاد، مدیرعامل شرکت آبفا استان و جمعی از معاونین و مدیران دو شرکت برگزار گردید.

دکتر باقری با اشاره به توانمندی‌های مهندس دشتی‌زاده، برای ایشان پیروزی و بهروزی را در مسئولیت جدید مسألت کرد. وی در پایان سخن خویش از تمامی پرسنل زحمتکش تشکر کرده و حلالیت طلبید.

مهندس دشتی‌زاده با تقدیر از خدمات دکتر باقری، از حُسن اعتماد دکتر کرمی‌نژاد سپاسگزاری نمود.

دکتر کرمی‌نژاد بر همدلی و تعامل سازنده میان معاونین و مدیران دو شرکت تأکید کرد و گفت: وحدت، یک‌دلی و همراهی با یکدیگر موجب هم‌افزایی برای غلبه بر چالش‌ها و مشکلات و بهبود کیفی و کمی خدمات‌رسانی به شهروندان است.

در پایان مراسم، ایشان با اهدای لوحی از زحمات و تلاش‌های دکتر باقری در مدت تصدی مدیریت تقدیر و تشکر کرد و با اعطای حکم مسئولیت به مهندس دشتی‌زاده، برای او در فرصت جدید خدمت به مردم، آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون نمود.

حوزه خبر: 
دفترمدیرعامل
تاریخ خبر: 
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۹:۱۵قبل‌ازظهر
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۸ + ۹ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).