بازدید میدانی سردار هاتف از تصفیه‌خانه‌های فاضلاب کلان‌شهر اهواز

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، چهارشنبه، ۱۴۰۰/۵/۱۳، سردار هاتف، جانشین قرارگاه امنیتی حضرت ابوالفضل (ع) استان خوزستان، سرهنگ حسینی، معاون فنی و مهندسی قرارگاه و هیئت همراه از دو تصفیه‌خانه فاضلاب غرب و شرق کلان‌شهر اهواز و پروژه انتقال فاضلاب در زیرگذر قلعه‌چنعان واقع در جاده قدیم اهواز - آبادان بازدید کردند.

در این بازدید که دکتر کرمی‌نژاد، مدیرعامل شرکت آبفا استان، دکتر باقری، مدیر شرکت آبفا اهواز و سایر معاونین و مدیران، ایشان را همراهی می‌کردند، با تشریح فعالیت‌، موانع و اهداف پروژه‌ها، راهکارهای مؤثر در تسریع و پیشبرد روند اجرا و بهبود نتایج را ارائه نمودند.

سردار هاتف بر ضرورت رفع مشکل فاضلاب کلان‌شهر اهواز و اجرای پروژه‌های مورد نیاز شهری و روستایی تأکید کرد و گفت: می‌بایست با تعامل و همدلی سازمان‌ها و مسئولین در انجام وظایف قانونی، در کمترین زمان ممکن کارها را پیش برد.

ایشان افزود: برای به سرانجام رسیدن پروژه‌های مذکور و رفع موانع و مشکلات موجود، لازم است مسائل در شورای تأمین استان مطرح و پیگیری گردد.

در پایان بازدید، دکتر کرمی‌نژاد و دکتر باقری ضمن تشکر و قدردانی از حضور دلگرم‌کننده سردار هاتف وهئیت همراه، به ارائه توضیحات کامل و جامعی در خصوص پروژه‌های کلان و مهم حوزه آب و فاضلاب اهواز پرداختند.

گفتنی است با اجرای کامل پروژه‌های فاضلاب خطوط و کلکتور فاضلاب شرق، خروجی‌های فاضلاب منتهی به رودخانه کارون به طور کامل حذف خواهد شد. مقرر شده است که قرارگاه خاتم‌الانبیا طی ۳۶ ماه و با اجرای پروژه کوی ملت و ادامه آن در مرکز شهر و همچنین زیرگذر قلعه‌چنعان و وصل ۳ خروجی به تصفیه‌خانه فاضلاب شرق، این مهم را به انجام برساند.

حوزه خبر: 
دفترمدیرعامل
تاریخ خبر: 
۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۹:۳۰قبل‌ازظهر
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۷ + ۵ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).