توسط مدیر اداره آبفا شهرستان باوی تشریح شد: اقدامات واحدهای عملیاتی این اداره در هفته اخیر

توسط مدیر اداره آبفا شهرستان باوی تشریح شد:

 

 اقدامات واحدهای عملیاتی این اداره در هفته اخیر    

 

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، مهندس سید کریم موسوی زاده، مدیر اداره آبفا شهرستان باوی از انجام اقدامات اصلاحی و تعمیرات، باهدف پایداری آبرسانی در این شهرستان خبر داد و گفت: واحدهای عملیاتی تلاشگر در شهرستان باوی نسبت به اجرای عملیات ترمیم شکستگی در مسیر شبکه توزیع آب شهرستان به ویژه در روستای بویرده سلامات، اقدامات گسترده ای انجام دادند.

 بر اساس این گزارش، دو مورد شکستگی  خط انتقال آب روستای منصوریه ی یک، اصلاح خطوط آبرسانی روستاهای قلعه مزبان، سید سلطان و سیدشریف و تهیه و آماده‌سازی یک عدد الکتروموتور ۴۵ کیلووات جهت ارتقا عملکرد پمپاژ آب در تأسیسات آبرسانی سرداحی از ۶۰ به ۱۵۰ -مترمکعب در ساعت- با هدف رفع افت فشار مسیر روستاهای نگازه بزرگ و کوچک از جمله اقدامات تاثیرگذار اداره آبفا ملاثانی محسوب می شود. 

 همچنین دریچه های منهول فاضلاب در شهر ملاثانی( خیابان شهید متفرقه و خیابان سوم کوی قدس) تعویض گردید.

در ادامه ی این گزارش به ترمیم دو مورد شکستگی‌ در شبکه توزیع روستای عماشیه یک و اصلاح تابلو برق مستقر در ایستگاه فیلتراسیون و راه‌اندازی الکتروموتور ۴۵ کیلووات در تأسیسات آبرسانی ملاثانی اشاره شده است.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۴۰۰/۰۳/۱۰
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۱ + ۰ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).