در ادامه روند بازدید مجموعه اداره روابط عمومی شرکت آبفا اهواز از واحدهای درون سازمانی انجام شد؛ نشست هم اندیشی با واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست

در ادامه روند بازدید مجموعه اداره روابط عمومی شرکت آبفا اهواز از واحدهای درون سازمانی انجام شد؛

نشست هم اندیشی با واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست 

 

لزوم توجه ویژه به حوزه ایمنی و بهداشت محیط کارکنان

 

صبح امروز، مدیر و کارشناسان اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز  در ادامه روند بازدید از واحدهای درون سازمانی با حضور در واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت (HSE)، راه کارهای تعامل و همکاری در راستای ارتقای سطح خدمات ایمنی و بهداشت محیط کارکنان مورد بررسی و بر پیگیری قرار گرفت.

 

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، مهندس علیرضا کیانی فر مدیر واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست این شرکت با بیان اینکه خدمت رسانی به مجموعه با اولویت  تعهد و تخصص انجام می گیرد، گفت: این دو مولفه به همراه سرعت عمل در ارائه خدمات، اصلی ترین راهبرد در واحد ایمنی و بهداشت به شمار می آید.

 

 کیانی فر ادامه داد: رعایت قوانین کار، سلامت کارکنان و توجه ویژه به محیط زیست و تاسیسات آبرسانی همواره مورد اهمیت بوده و تمام توان واحد نیز بر تحقق این مهم به کار گرفته می شود.

 

وی تصریح کرد: تامین و توزیع اقلام ضروری بهداشتی مانند ماسک و الکل، جمع آوری پسماند خشک، چکاپ مستمر سلامت کارکنان، شارژ کپسول های آتش نشانی، بازدیدهای روزانه از میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت مقابله با ویروس کرونا از جمله مهم ترین اقداماتی است که در دستور کار قرار دارند و به صورت منظم در حال انجام هستند.

وی یادآور شد: دریافت مجوزهای تشکیل اکیپ خنثی سازی کلر در تصفیه خانه ها، کاهش مشکل شرایط نا ایمن دفتر و تامین خودرو با چراغ گردان و آمبولانس، بازنگری در چارت HSE واحدهای عملیاتی، نظارت بر کار پیمانکاران در حین اجرای کار از دیگر برنامه هایی است که توط واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست به اجرا درآمده است.

 

در ادامه ی این نشست، حاجی زاده مدیر اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده مدیریت و کارشناسان واحد ایمنی و HSE ، گفت : همکاری میان واحدها و خدمات رسانی مطلوب  و شبانه روزی با یک هدف آنهم رضایت شهروندان شریف و سلامت کارکنان زحمتکش در گرو هم افزایی میان تمام واحدها صفی وستادی تحت همدلی و با بهره گیری از رهنمودهای مدیریت محترم شرکت جناب آقای دکتر باقری محقق و رمز موفقیت مجموعه در امر خدمت رسانی دانست.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۴۰۰/۰۳/۱۰
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۴ + ۱۳ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).