با هدف هم اندیشی درون سازمانی انجام شد؛ حضور مدیر وکارشناسان اداره روابط عمومی در دفاتر معاونت خدمات مشترکین و درآمد و مدیریت کنترل کیفی شرکت آبفا اهواز

با هدف هم اندیشی درون سازمانی انجام شد؛

 

حضور مدیر وکارشناسان اداره روابط عمومی در دفاتر معاونت خدمات مشترکین و درآمد و مدیریت کنترل کیفی شرکت آبفا اهواز

 

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، مدیر و کارشناسان اداره روابط  آموزش همگانی شرکت صبح امروز دوشنبه سوم خرداد ماه، با حضور در محل دفتر مهندس معتمدی معاون محترم خدمات امور مشترکین و درآمد و همچنین دفتر مهندس رئیسی مدیر امورکنترل کیفی آب  واقع در محل آزمایشگاه مرکزی آبفا اهواز، ضمن ارائه برنامه های عملیاتی در راستای انعکاس هرچه بیشتر عملکرد مجموعه آبفا اهواز، به تبادل نظر با مدیران و کارشناسان این واحدها پرداخت.

مهندس معتمدی در این نشست، گفت:

باتوجه به شرایط خاص موجود و باهدف افزایش و احیای مبحث خدمات مشترکین و افزایش همیاری مشترکین با شرکت و درآمدزایی، برنامه های کارشناسانه ای تعیین و در دست اجرا است که تاثیر محسوس آن طی ماه های آتی مشخص خواهد شد.

 

افزایش انگیزه پرسنل بخش وصول مطالبات، ارتقا و به روز رسانی ساختار و خدمات حوزه انفورماتیک، تجدیدنظر ، نیازسنجی و ریشه یابی راهبرد مشترکین مناطق، رسیدگی دقیق به امورحقوقی و مدیریت انشعابات غیرمجاز از جمله برنامه هایی بود که معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا اهواز بر آنها تاکید کرد. 

وی افزود: وضعیت فرآیند درآمدزایی و مشترکین همانند عملیات کشاورزی بوده و مراحل کاشت و داشت و برداشت را دارد لذا باید با مطالعه و شناخت اقداماتی انجام داد که با پرورش و پیشبرد اهداف، در زمانِ برداشت، نتایج حاصله را با اندازه گیری نیل به اهداف انجام داده باشیم.

معتمدی بیان داشت: باتوجه به تمرکز بر درآمدزایی باتوجه به نیازهای شرکت، بحث خدمات به مشترکین مغفول مانده است که باید شرایط رابرای رفاه و همدلی بیشتر مشترکین باشرکت مهیاکرد.

وی تصریح کرد: فقط تمرکز بروی برداشت نباید باشد و می بایست همه جانبه کار کرد لذا خدمات را بیش از هر زمانی باید جلوی درب خانه مردم برد و با هدف تسهیل دریافت خدمات توسط مشترکین، از تردد غیرضرور ارباب رجوع ممانعت نمود.

معتمدی در ادامه به تنش آبی در سال جاری اشاره کرد و گفت: تامین آب بهداشتی در ایام مقاومت در برابر ویروس کرونا از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه ضرورت بهره مندی از آب سالم، نقش بسزایی در سلامت افراد دارد و همچنین تامین آب بهداشتی برای مدافعین سلامت را باید به عنوان یکی از اولویت های اصلی در زمینه خدمات مشترکین به حساب آورد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا اهواز در پایان با بیان اینکه امور روستاهای تابعه اهواز اخیرا به حوزه خدمات این معاونت محول گردیده است، عنوان کرد:  تلاش در راستای فرهنگ سازی برای کاهش انشعابات غیرمجاز در روستاهای تابعه شهرستان اهواز نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده که واحد روابط عمومی شرکت آبفا اهواز باید با جدیت در این زمینه فعالیت نماید.

 

در نشست دیگری که با حضور مهندس رییسی مدیریت دفتر کنترل کیفی و کارشناسان  آزمایشگاه مرکزی آب اهواز برگزار شد، کلیه ی راهکارهای حوزه ی اطلاع رسانی در زمینه امور تامین کیفیت آب اهواز و شهرهای تابعه و نحوه ی تعامل دو واحد در این مسیر بررسی شد.

طی مذاکرات صورت گرفته مجموعه اداره روابط عمومی و دفتر کنترل کیفی آب اهواز و باتوجه به گستردگی خدمات این دفتر و کسب عناوین برتر توسط مجموعه ی آزمایشگاه، عملکرد واحد مربوطه در آینده ای نزدیک و به صورت مبسوط اطلاع رسانی خواهد شد.

 

درپایان مهندس حاجی زاده مدیراداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، گفت: حسب دستور شایسته ی مدیریت محترم شرکت جناب آقای دکتر باقری مبنی بر تعامل وتفاهم کاری بین واحدها چه درحوزه مرکزی آبفا  وچه در حوزه ادارات تابعه  به لحاظ یکپارچگی وانسجام در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان شریف ارشاد نمودند.

حاجی زاده افزود:این اداره آمادگی لازم را جهت هرگونه تعامل و همکاری با کلیه واحدها در راستای انعکاس تلاش ها و زحمات وعملکرد ها را در قالب پوشش خبری چه درون سازمانی و چه برون سازمانی را جهت اطلاع عموم مردم نجیب وشریف کلانشهراهواز و شهرهای تابعه را دارد.

وی درپایان خاطر نشان کرد :وظیفه ی ذاتی و رسالت خطیر این اداره (روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز ) تعامل، تفاهم، ایجاد انگیزه وپوشش خبری وانعکاس عملکرد و خدمات کارکنان خدوم وتلاشگر صنعت آب و فاضلاب اهواز وشهرهای تابعه می باشد.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۴۰۰/۰۳/۱۰
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۳ + ۰ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).