بازدید اصحاب محترم رسانه از پروژه ساماندهی وضعیت فاضلاب اهواز

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، دکتراحمد باقری مدیر ارشد این مجموعه روز دوشنبه در حاشیه بازدید از روند اجرایی بخشی از پروژه ساماندهی فاضلاب اهواز در کوی ملت و در جمع خبرنگاران بیان کرد: برآوردی که برای انجام این پروژه شد و مقرر شد سازمان برنامه و بودجه از محل صندوق توسعه ملی آن را پرداخت کند ۱۵ هزار میلیارد ریال بود که متاسفانه تاکنون تنها یک سوم آن پرداخت شد.
وی گفت: صندوق توسعه ملی در سال ۹۹ پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال به این پروژه تخصیص داد که پارسال ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال آن پرداخت شد و امسال نیز باقی این مبلغ واریز شد.
دکترباقری ادامه داد: این میزان مبلغ پرداختی نیز به دلیل اینکه در موعد خود پرداخت نشد و با توجه به تورمی که وجود دارد طبق برنامه نمی‌تواند نیازهای این پروژه را برطرف کند.
مدیرآبفا اهواز افزود: برای امسال از محل صندوق توسعه ملی دیگر قول پرداختی برای این پروژه داده نشده است.
وی بیان کرد: نصب لوله و ایجاد زیرساخت‌های آبی و فاضلابی در اهواز به دلیل نوع زمین و آب‌های زیرزمینی با تمام کشور متفاوت است و زمان و کار بیشتری را می‌طلبد.
وی افزود: با برنامه‌ریزی صورت گرفته تا شهریور امسال تصفیه خانه شرق اهواز وارد مدار می‌شود و ساخت تصفیه خانه غرب اهواز نیز آغاز شده که توسط فاینانس چینی انجام خواهد شد.
جمعی از مدیران آبفای خوزستان و اهواز و خبرنگاران روز دوشنبه از روند بخشی از پروژه ساماندهی فاضلاب اهواز در کوی ملت دیدن کردند.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۴۰۰/۰۲/۰۱
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۳ + ۱ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).