مجتبی یوسفی نماینده اهواز : پروژه ارتقا و توسعه تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز تاثیر محسوسی بر مشکلات زیست محیطی دارد

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز باوی کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی در آیین کلنگ زنی تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز در استای پویش ملی هرهفته_الف_ب_ایران، گفت:  احداث این تصفیه خانه   می تواند مشکلات  فاضلاب و زیست محیطی استان را به شدت کاهش دهد. وی افزود: در تبصره ۳ و ۴ بنا شد ۳۰ میلیارد دلار به پروژه های زیرساختی اختصاص پیدا کند که به دلیل تحریم های ظالمانه برای اولین بار خوزستان می تواند از فاینانس داخلی استفاده کند.

وی یادآور شد: با عنایت مقام معظم رهبری ۱۰۰ میلیون دلار به پروژه های آب و فاضلاب اهواز اختصاص پیدا کرد که با تلاشی که انجام شد برای مردم حمیدیه و باوی هم ردیف بودجه در نظر گرفتیم.

یوسفی تصریح کرد:طرح ساخت و ارتقای تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز به منظور کاهش ریزش فاضلاب به رودخانه کارون و تاثیر مثبت بر  از امروز آغاز شد که با توسعه و ارتقای این طرح، ۱۶۲ هزار مترمکعب فاضلاب در شبانه روز تصفیه می‌شود.

گفتنی است این پروژه در راستای پویش ملی هرهفته_الف_ب_ایران و با حضور حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در روز شنبه ۱۱بهمن کلنگ زنی شد.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۱۰ + ۴ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).