در راستای طرح ملی #پویش هرهفته_ الف_ب_ ایران برگزار می شود: آیین کلنگ زنی پروژه ارتقا و توسعه تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز

در راستای طرح ملی پویش هرهفته_ الف_ ب_ ایران برگزار می شود:

*آیین کلنگ زنی پروژه ارتقا و توسعه تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز*

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، پروژه ارتقا و توسعه تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز تا دقایقی دیگر  با حضور دکتر حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور کلنگ‌زنی خواهد شد.
این پروژه در راستای طرح پویش ملی هر هفته_ الف_ به_ ایران و با هدف توسعه پروژه های عمرانی در صنعت آب و برق  کلنگ زنی می گردد.
طرح، تاثیرات محسوسی در حوزه ساماندهی وضعیت فاضلاب غرب اهواز و اهداف زیست محیطی به همراه خواهد داشت.
جمعیت تحت پوشش پروژه در مجموع و با احداث فاز جدید تصفیه خانه و بازسازی و ارتقا تصفیه خانه موجود به حدود ۶۸۵۰۰۰نفر خواهد رسید .
درحال حاضر تصفیه خانه فاضلاب غرب  با ظرفیت ۴۹هزار مترمکعب در شبانه روز فعال بوده که ظرفیت آن پس از اجرای این پروژه به حدود۱۶۵هزار مترمکعب در شبانه روز می رسد.
همچنین  سه باب ایستگاه پمپاژ فاضلاب در شبکه اصلی فاضلاب غرب اهواز در محل ورودی تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز، تقاطع جاده اهواز-خرمشهر ( بلوار سردار هاشمی نژاد  در منطقه ملاشیه )و در قسمت غربی پل پنجم (نزدیک به رودخانه کارون) احداث خواهد شد.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۳۹۹/۱۱/۱۱
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۴ + ۰ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).