نصب یک دستگاه پمپ یدک/ تقویت فشار آب در ایستگاه پیچ کارون/ افزایش سطح کمی و کیفی آب و رفع معضل افت فشار در بخشی از خیابان های مناطق حصیرآباد ، منبع آب و کوی رمضان

 

افزایش سطح کمی و کیفی آب و رفع معضل افت فشار در بخشی از خیابان های مناطق حصیرآباد ، منبع آب و کوی رمضان با نصب یک دستگاه پمپ یدک/ تقویت فشار آب در ایستگاه پیچ کارون  اهواز.

 

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت ابفا اهواز،  واحدهای عملیاتی شرکت در سال ۹۳ باتوجه به اینکه بخشی از خیابان های حصیرآباد ، منبع آب و کوی رمضان در مناطق مرتفع قرار گرفته و تامین فشار آب تا نقاط مذکور از مبدا تامین آب دشوار بود ، ایستگاهی در محل پیچ کارون جهت رفع مشکل یادشده احداث نموده بودند که یک دستگاه الکتروپمپ بدلیل شرایط نگهداری و دستورالعمل های حفاظتی در برخی ساعات اقدام به خاموش نمودن آن (استراحت پمپ ) می گشت و لذا در همین مقطع در شبکه توزیع مناطق مذکور دچار افت فشار و بعضا قطع آب می شد .

اکنون با تعبیه یک دستگاه پمپ یدک (با دشواری فراوان ،بدلیل جانمایی و ابعاد ایستگاه جهت یک پمپ) شرایط خاموشی پمپ به کلی ملغی و ۲۴ساعته فعال خواهد بود.

این پمپ، افزایش سطح کمی و کیفی آب و رفع معضل افت فشار در بخشی از خیابان های مناطق حصیرآباد ، منبع آب و کوی رمضان را بهمراه خواهد داشت.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۳۹۹/۰۴/۲۱
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۱ + ۰ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).