قائم مقام شرکت آب و فاضلاب اهواز: جوی‌های روباز عامل جاری شدن فاضلاب در کوی سیاحی

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز دکتر باقری در خصوص تصاویر و فیلم‌های منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جاری شدن فاضلاب در خیابان و معابر مسکونی و در گفتگو با رسانه ها گفت: در سال‌های گذشته اقدامات بسیار خوبی به منظور ساماندهی فاضلاب در خیابان وحدت جنوبی، نصر جنوبی، مندلی یک و ۳ انجام شده است.

وی با بیان اینکه در خیابان اصلی کروشات خط ۸۰۰ که جمع کننده اصلی فاضلاب محسوب می‌شود، اجرا شده است، افزود: بطور کلی با اجرای انشعابات فاضلاب در این منطقه، لوله گذاری به طول ۱۸ کیلومتر صورت گرفت.

باقری اظهار داشت: هم اکنون پروژه‌ای به طول ۳/۵ کیلومتر مربوط به خیابان‌های ۲ تا ۹ کروشات از سوی پیمانکار در حال انجام است، ضمن اینکه بزودی عملیات اجرایی خط لوله و شبکه فاضلاب به طول ۴/۵ کیلومتر در خیابان صلاح الدین آغاز می‌شود و براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، شاهد رفع تدریجی مشکلات در کوی سیاحی خواهیم بود.

این مقام مسئول درخصوص تصاویر و فیلم‌های منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جاری شدن فاضلاب در خیابان و معابر مسکونی بیان کرد: این فاضلاب مربوط به جوی‌های روباز است که البته شهرداری وظیفه دارد نسبت به لایروبی آن‌ها اقدام نماید و بر عهده آبفا نیست.

به گفته قائم مقام شرکت آب و فاضلاب اهواز، تا زمانیکه اهالی کوی سیاحی مشترک سازمان نشوند و انشعاب دریافت نکنند، شهرداری موظف است به آن‌ها خدمات ادائه دهد و جوی‌های موجود در خیابان‌ها را لایروبی کند تا از بروز مشکلات و شیوع بیماری‌های عفونی جلوگیری شود.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۳۹۹/۰۴/۰۷
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۴ + ۵ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).