افتتاح فاز اول پروژه آبرسانی به غیزانیه و روستاهای تحت پوشش توسط استاندار خوزستان

صبح امروز ۲۴ خرداد ماه فاز اول پروژه آبرسانی به بخش غیزانیه و روستاهای تحت پوشش با حضور دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ، عالمی نیسی فرماندار اهواز ، حقیقی پور مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان و جمع کثیری از مسئولین استانی و محلی و با حضور اصحاب رسانه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، دکتر صادق حقیقی پور مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان و سرپرست آبفا اهواز با اعلام این خبر گفت:افزایش حدود سه برابری ظرفیت انتقال آب مهم ترین تاثیر افتتاح فاز اول این پروژه می باشد.

دکتر حقیقی پور از انتقال ۱۶هزار و ۸۰۰ مترمکعب آب در شبانه روز با اجرای ۲۳ کیلومتر خط ۶۰۰ میلی متری به سمت تاسیسات روستای صفیره خبر داد و گفت در حین اجرای این خط عملیات های دشوار دیگری نیز انجان شد که شامل:عبور خط  از لوله های مدفون و روکار نفت و گاز،عبور از کانال های آبیاری و زهکشی و جاده های اصلی و فرعی بود.

آبگیری مخازن تقویت فشار آب صفیره و شستشوی خطوط  و اجرای ۱۵ کیلومتر شبکه توزیع آب شرب از دیگر اقداماتی بود که حقیقی پور از آن ها به عنوان گام های نهایی اجرای فاز اول یاد کرد.

 مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان توسعه تصفیه خانه شهید الماسی شیبان را از ئجمله اقدامات لازم در راستای تحقق این فاز برشمرد و افزود: توسعه این تاسیسات شامل اصلاح سیستم پساب ، توسعه و راه اندازی پاروهای لجن روب ، اصلاح فیلتر های تحت فشار ، توسعه ایستگاه پمپاژ آب پاک و ساخت و نصب و راه اندازی تابلوهای برق و توسعه ایستگاه تقویت فشار روستای صفیره بود که با تلاش شبانه روزی به سرعت انجام و فاز اول محقق شد.

 

 

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۱ + ۱ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).