مدیرعامل آبفا اهواز خبر داد: ارسال تجهیزات دفع آب‌های سطحی از استان‌های همجوار به اهواز

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز با اشاره به کمک‌رسانی و ارسال تجهیزات از آبفای کشور، سازمان آب و برق خوزستان و استان‌های ایلام، لرستان و اصفهان برای رفع مشکل آب‌گرفتگی سطح شهر اهواز، گفت: تاکنون با کمک تجهیزات ارسالی و ماشین‌آلات جمع‌آوری آب‌های سطحی توانسته‌ایم مشکل ۷۰ درصد آب‌گرفتگی مناطق این شهر را برطرف کنیم.

 

بهنام مریدی، با اشاره به اینکه شهر اهواز در مدت سه ساعت بارندگی حدود ۹۰ میلی‌متر را تجربه کرده است، گفت: شهر اهواز فاقد سیستم دفع آب‌های سطحی بوده و خطوط فاضلاب موجود هم بر اساس قوانین و مقررات وزارت نیرو مجزا تعریف شده و جوابگوی دفع آب‌های سطحی نیست.

 

وی با بیان اینکه بارندگی‌های بیش از ۱۰ میلی‌متر در این شهر باعث سرازیر شدن آب‌های سطحی در خطوط فاضلاب شده و دفع فاضلاب را با مشکل مواجه می‌کند، اظهار کرد: اهواز شهری مسطح و فاقد شیب است، بنابراین فاضلاب را با استفاده از ۱۸۶ ایستگاه پمپاژ به سمت خروجی‌ها هدایت می‌کنیم.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا ۳۰ درصد باقی‌مانده آب‌گرفتگی در سطح شهر اهواز را تا ۲۴ آینده برطرف کنیم. 

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱ دی ۱۳۹۸ - ۲:۳۰بعدازظهر
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۷ + ۰ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).