مدیرعامل شرکت آبفا اهواز خبر داد: اجرای ۲۶۰۰متر خط دوقلوی تحت فشار فاضلاب در حدفاصل پارک بانوان تا ایستگاه الهادی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال

مدیرعامل شرکت آبفا اهواز خبر داد:

اجرای ۲۶۰۰متر خط دوقلوی تحت فشار فاضلاب  در حدفاصل پارک بانوان تا ایستگاه الهادی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال 

بهنام مریدی از اجرای پروژه ی اصلاح نقاط ریزشی در حدفاصل پارک بانوان تا ایستگاه پمپاژ الهادی واقع در کوی علوی خبر داد و گفت: این عملیات یکی از حساسترین پروژه های فعال شرکت بود که برای ساماندهی وضعیت پس زدگی فاضلاب در منطقه های کمپلو(کمپلو شمالی /خشایار کیان  و سه راه خرمشهر) انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، مریدی افزود:حدود پنج الکتروپمپ در خط خروجی ایستگاه پمپاژ الهادی نصب است که پس از باران، پمپ های ۱۲ اینچی  به کانالی که متعلق به شهرداری بود برخورد می کرد و معمولاً در بارندگی ها چون خطوط به خوبی قادر به دفع فاضلاب نبودند،منجر به پس زدگی و بروز مشکلات فراوان برای شهروندان گرامی منطقه می شدند.

 مدیرعامل شرکت آبفا اهواز ضمن تقدیر از  حمایت و تدبیر استاندار خوزستان در راستای تخصیص اعتبار پروژه، تصریح کرد: خوشبختانه در این زمینه توانستیم  باتخصیص ۱۵ میلیارد تومان اعتبار ،خط دوقلوی ۷۰۰ میلی متری را تا خروجی که به کلکتور ۱۶۰۰ میلی متری ایستگاه الهادی منتهی می شد اجرا کنیم.

وی طول این خط را حدود ۲۶۰۰ متر  اعلام و بیان نمود:  در حال حاضرخط دوقلوی ۷۱۰ میلی متری پس از یک هفته تلاش بی وقفه و قابل تقدیر پیمانکار مربوطه به سه خروجی که از ایستگاه پمپاژهای ما خارج می شدند متصل گشت و شب گذشته توانستیم خط را وارد مدار نماییم.

مریدی عنوان داشت: بخشی از خط مذکور از قسمت زیرین پل  عبور می کرد که شامل خط ریل راه آهن نیز بود و  صعوبت عملیات را بسیاربالا برد که با تمام این مشکلات  عملیات  اتصال یادشده به مدت یک هفته و به صورت کاملا فشرده محقق شد.

وی نتیجه اجرای این خط را کاهش بسیار چشمگیر پس زدگی فاضلاب پس از بارندگی اخیر دانست و گفت: خوشبختانه با اجرای این  پروژه  دیگر در بخش خروجی فاضلاب شاهد پس زدگی  نبودیم و مشکل منطقه (کمپلو/ کمپلو شمالی/ لشکر و سه راه خرمشهر که تقریباً خروجی تمام اینها به ایستگاه پمپاژ الهادی می رسید) حل شد.   

وی در پایان خاطر نشان کرد: اعتباری که برای این طرح پیش بینی شده ۱۲ میلیارد تومان بود که با توجه به موارد غیر قابل پیش بینی به ۱۵ میلیارد تومان رسید.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۵:۱۵بعدازظهر
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۹ + ۱ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).