تقدیر کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان از مدیرعامل شرکت آبفا اهواز

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان خوزستان به ریاست غلامرضا شریعتی استاندار، ایرج نظری رییس دانشگاه علوم پزشکی و دبیر کارگروه و شکراله سلمان زاده معاون دانشگاه  و رییس دبیرخانه کارگروه با اهدای لوح تقدیر از حضور فعال فردوس کریمی مدیرعامل شرکت آبفا اهواز در جلسات این کارگروه با هدف برنامه ریزی و اجرای مداخلات سلامت محور در سال ۹۶ قدردانی نمودند.

در متن این لوح تقدیر آمده است:

قدم نهادن در مسیر اعتلای سلامت علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و ایثار، قدم هایی محکم و استوار و بصیرتی پرعیار می طلبد.در این بین اسلام نیز از سلامت به عنوان برترین نعمت ها یاد می نماید و تامین سلامت را مسئولیتی فردی و اجتماعی و سازمانی می داند.بدین وسیله مشارکت فعال جنابعالی در جلسات کارگروه سلامت و غذایی استان با هدف برنامه ریزی و اجرای مداخلات سلامت محور در سال ۱۳۹۶ را ارج نهاده و به پاس آیه شریفه " من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" این لوح تقدیر تقدیمتان می گردد. موفقیت و سرافرازی شما را در جهت خدمت رسانی به مردم شریف خوزستان به منظور اعتلای خدمات در نظام سلامت از خداوند منان خواهانم.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/var/www/vhosts/aww.co.ir/httpdocs/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).