احداث زیرساخت ها مستلزم تزریق اعتبارات است

مدیرعامل شرکت آبفا اهواز در جلسه شورای مسکن استان خوزستان:

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، جلسه شورای مسکن استان خوزستان  با حضور معاون وزیر مسکن و شهرسازی و مشاور وزیر نیرو در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آبفا اهواز در این جلسه  با اشاره به ماموریت استاندار و حوزه معاونت عمرانی استانداری در خصوص تامین زیرساخت ها در شهر رامین، شیرین شهر و شیبان باتوجه به اهمیت آن ها در مواقع بحرانی همچون زمین لرزه اخیر ، تامین زیرساخت های آب و فاضلاب در  این سه شهر را مستلزم تامین اعتبارات دانست.

مهندس فردوس کریمی گفت: دو آیتم ضروری برنامه زمان بندی و اعتبارات لازمه حصول نتیجه مثبت در هر پروژه است که در غیر آن صورت نتیجه عکس خواهد بود.

کریمی با بیان اینکه شرکت آبفا اهواز برنامه ها و برآوردهای لازم جهت احداث زیرساخت های مسکن مهر در این سه شهر را آماده نموده است، افزود: مجموعه آبفا آماده ارائه خدمات می باشد اما با  توجه به  احجام بالای کار نیاز به اعتباری است که نمیتوان آن را از محل منابع داخلی مجموعه تامین کرد.

وی تصریح کرد: حدود ۱۱۰ میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت ۵ هزار و ۸۲۹ واحد مسکن مهر در شهر رامین، ۷۰ میلیارد تومان برای ۵ هزار و ۳۲۹ واحد در شیرین شهر و ۲۰ میلیارد تومان نیز برای  ۹۳۶ واحد  در شهر شیبان مورد نیاز است.

وی بخشی از خدمات زیرساختی را زیرمجموعه تعاونی های مسکن و بخشی را برعهده آبفا اهواز عنوان داشت که در صورت عدم تزریق اعتبار هیچ کدام از این دو دستگاه قادر به اجرای آن نخواهند بود.

مدیرعامل شرکت آبفا اهواز در پایان به عدم پرداخت مطالبات این شرکت مربوط به اجرای زیرساخت ها برای پروژه مسکن مهر ۲۰۰۰ واحدی نفت اهواز به میزان شش میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان  اشاره و عنوان کرد: پرداخت این مطالبات ما را در اجرای زیرساخت های اینچنینی یاری خواهد نمود.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰ قبل از ظهر
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۴ + ۱۰ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/var/www/vhosts/aww.co.ir/httpdocs/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).