جوابیه

*آقای معاون !طفل مظلوم رواناب را به سرپرستی بپذیرید*

 

*جوابیه*

 

*در پاسخ به مصاحبه معاون خدمات شهری شهرداری اهواز در خصوص عدم لایروبی اصولی شبکه فاضلاب اهواز در ابتدا گذری بر اظهارات وی در این گزارش می نماییم؛*

 

*"وی با اشاره به "{عدم لایروبی اصولی شبکه فاضلاب توسط آبفا}"، افزود:* شرکت آب و فاضلاب *"باید*" تا الآن شبکه فاضلاب را *لایروبی و رسوب‌گیری* می‌کرد درحالی‌که *بیش از ۵۰ درصد* در برخی نقاط همچنان رسوب دارد. *شهرداری نیز باید پروژه‌های سالیانه خودش را در نقاط مختلف شهر به اتمام می‌رساند که *{موفق به انجام نشدند.}*

 

اولا؛ ضمن عرض پوزش از محضر گرامی شهروندان محترم اهوازی که در این ایام به شدت با خیابان های آبگرفته دست و پنجه نرم می کنند باید عرض کرد علیرغم تمایل به ارائه مطالب تکراری در خصوص معضل آب های سطحی متاسفانه برخی،  شرایط را در راستای این حرکت فراهم می سازند تا برچسب صداقت را بر پیشانی خود چسبانده حال آنکه اظهارات مقام ارشد دستگاه اجرایی خود تا قانون مصوب در این مسیر برایشان بی ارزش است.

دوماً؛ 

زمان برای خالی نمودن شانه از زیر بار مسوولیت و به گردن دیگری انداختن نیست چراکه مردم از ما توقع خدمات بهینه دارند لذا قبل از هرفرافكني و اظهارنظر *{باید}* دانش و منطق را چاشني كار نمود .

 

در ادامه ؛

 * جناب آقای عالی پور معاون خدمات شهری کلانشهر اهواز پست سازمانی حضرتعالی به حدی باید برای شما مشغله ایجاد کند که فرصتی برای آمارسازی و متهم ساختن دیگری با هدف پوشاندن عیوب خود نداشته باشید و این مسئله را با نگاهی سطحی بر احوال شهر بعد از سریال دنباله دار " *پس از باران* می توان درک کرد.

ضمن اینکه تقاضا می شود مرحمتی نمایید و نظارت بر خدمات شهري را اولویت اول قرار داده و  اگر به فکر رسوب شبکه فرسوده فاضلاب اهواز هستید مانع از ورود زباله ها ، نخاله هاي ساختماني و رهاسازی شاخ و برگ درختان بعد از هرس درختان توسط واحدهای عملیاتی شهرداري در منهول هاي فاضلاب شوید تا دیگر نگرانی برای رسوب شبکه فاضلاب احوالاتتان را دگرگون نسازد . 

خطوط فاضلاب وظيفه عبور فاضلاب را دارند و مختص دفع فاضلاب هستند  نه رواناب ها، نخاله های ساختمانی، پسماند بازارچه ها و فست فودها...

خواهشمند است ؛ با استناد بر ماده ۵۵ قانون شهرداری ها که خود جزئی مهم از آن هستید *طفل مظلوم رواناب را به سرپرستی قبول نمایید و آن را در گهوارهای پوشالی درب منزل دیگری قرار ندهید با امید به اینکه دایه ای پیدا شود و شما را از بار مسوولیت برهاند*

خوب است ، در این بازه زمانی که شرکت آبفا اهواز در مهار رواناب ها پس از بارندگی، شبانه روز در کنار واحدهای عملیاتی شهرداری در تلاش است ، تمرکز را بر خدمت رسانی به مردم قرار داد و از تفرقه افکنی و فرافکنی پرهیز نمود.

 

*روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز*

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۵ Azar 1397 - 11:45 قبل از ظهر
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سوال برای تست و تشخیص انسان و ماشین است.
۶ + ۲ =
لطفا سوال بالا را جواب دهید. مثال: ۱+۳ = ۴

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/var/www/vhosts/aww.co.ir/httpdocs/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).