با حضور مسوولین استانی و جمع پرشور شهروندان اهوازی افتتاح شد: نمايشگاه "مصرف بهينه آب" شرکت آبفا اهواز

با حضور مسوولین استانی و جمع پرشور شهروندان اهوازی افتتاح شد:

نمايشگاه "مصرف بهينه آب" شرکت آبفا اهواز 

 

شب نخست نمايشگاه "مصرف بهينه آب" با حضور مسئولان استاني و استقبال خوب خانواده هاي اهوازي همراه شد.

 

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آبفا اهواز، نمایشگاه سه روزه "مصرف بهينه آب"  با اجرای برنامه های شاد با محوریت مدیریت مصرف آب در قالب نمایش خیابانی، نمایش عروسکی، اجرای موسیقی و حرکات ورزشی نوجوانان اسکیت باز در شب اول کار خود را آغاز کرد. 

به دلیل استقبال مردمی از اجرای برنامه های شاد عروسکی و موسیقی محلی این نمایشگاه تا ساعت ۲۳ ادامه داشت. 

گفتني است اين نمايشگاه در شش غرفه مختلف با هدف ارائه الگوهای مصرف به همراه اقلام فرهنگی از جمله بروشور، کتابچه، پوستر و لوازم التحریر فعالیت می نماید.

ارائه تسهیلات ویژه به مشترکین از جمله بخشودگی جرائم انشعابات غیرمجاز آب و تقسیط آب بها در غرفه مشترکین، تشریح فرآیند تصفیه و آزمایش آب به همراه تجهیزات آزمایشگاهی و با حضور متخصصین این حوزه در غرفه آزمایشگاه آب صورت می پذیرد. 

استقبال بی نظیر کودکان از غرفه کودک به عنوان سفیران آینده آب قابل توجه بود. در این غرفه پکیجی شامل عکس کودک،بن تخفیف ورزشی،لوازم التحریر و کتابچه به کودکان اهدا می شود. 

دانشمندان کوچک عنوان غرفه ای است که پژوهشگران و مخترعین نوجوان دستاوردهای خود در حوزه مصرف بهینه آب را به شهروندان ارائه می نمایند. 

 خانه تکانی و مدیریت مصرف آب یکی از مهم ترین بخش های این نمایشگاه محسوب می گردد که بر اساس پویش سراسری با همین عنوان شکل گرفته و با حضور کارشناسان آبفا اهواز نکات کلیدی این پویش به همراه بروشور، پوستر و اقلام فرهنگی دیگر به شهروندان ارائه می شود. 

تشریح عملکرد یکساله شرکت آبفا اهواز شامل پروژه ها و طرح های مهم نیز در این غرفه انجام می پذیرد. 

گفتنی است، مسوولین استانی و محلی در غرفه دستاورد های مدیریت به میزبانی مدیر روابط عمومی آبفا اهواز حضور بهم می رسانند.

نمایشگاه مصرف بهینه آب اهواز تا چهارشنبه مورخ نهم اسفندماه جاری از ساعت ۱۹ الی ۲۲ جنب کتابخانه مرکزی واقع در بلوار ساحلی کیانپارس پذیرای حضور گرم شهروندان اهوازی می باشد.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
خبر

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/var/www/vhosts/aww.co.ir/httpdocs/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).