اخبار حوزه دفتر روابط عمومی

*اطلاعیه افت فشار و قطعی احتمالی  آب  در منطقه شرق اهواز* 

 

به اطلاع کلیه شهروندان گرامی اهواز می رساند، به علت *شکستگی ناگهانی خط انتقال ۱۴۰۰ میلیمتر تامین کننده آب شرق اهواز و تعمیرات آن* برخی نقاط شهری این منطقه تا *۲۴ ساعت آینده*  احتمالا دچار افت فشار و  قطعی آب خواهند بود. 

۱۳۹۷/۰۴/۰۳

برای نخستین بار در استان خوزستان برگزار می گردد:

جشنواره نقاشی روی دیوار با موضوع مدیریت مصرف آب

جشنواره "آب رنگ زندگی" با موضوع مدیریت مصرف آب ، ویژه کودک و نوجوان در محل اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز برگزار می گردد.

۱۳۹۷/۰۴/۰۲

 امام جمعه ملاثانی:

مصرف بهینه و عدم نصب انشعاب غیرمجاز آب ضروری است 

 به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، حجت السلام والمسلمین دکترامیری فرد امام جمعه شهر ملاثانی، امروز جمعه مورخ یکم تیرماه ، درخطبه های نماز جمعه ، مصرف بهینه آب وعدم استفاده ازانشعابات غیرمجازآب را ضروری و بر اساس فتاوای مراجع عظام تقلید ودین مبین اسلام دانست.

۱۳۹۷/۰۴/۰۲

حضور پرشور مردم ویس و شیبان در غرفه مدیریت مصرف آب                           

۱۳۹۷/۰۴/۰۲

آغاز برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب شرکت آبفا اهواز :

  "آب آموزه های دینی و ملی و ارتقای آگاهی های عمومی "

 

همزمان با شروع هفته صرفه جویی در مصرف آب، برنامه های در نظرگرفته شده توسط روابط عمومی آبفا اهواز ویژه شهروندان اهوازی و شهرهای تابعه در حال اجرا هستند.

۱۳۹۷/۰۴/۰۲
  • شیرخانه اصلی مخازن ذخیره آب کارون

خط انتقال ۷۵۰ میلیمتر آبرسانی به مخازن ارتفاعات حصیرآباد به بهره برداری رسید

مدیرعامل آبفا اهواز با اعلام این خبر گفت: خط انتقال آب مذکور به طول ۶کیلومتر،  درحال حاضر و در مرحله آغازین خود، ۲۰ هزار مترمکعب آب را به مخازن کارون(ارتفاعات حصیراباد ) در هر شبانه روز هدایت نموده و تا روزهای آینده این میزان به ۵۰ هزار مترمکعب افزایش خواهد یافت.

۱۳۹۷/۰۴/۰۱

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آبفا اهواز به مناسبت عید سعید فطر 

 

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز،  فردوس کریمی در پیامی فرا رسیدن عید پربرکت فطر را به عموم مسلمانان تبریک و تهنیت گفت. 

در متن این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم 

۱۳۹۷/۰۳/۲۵
شرکت آبفا اهواز همزمان با هفته صرفه جویی برگزار می کند :

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز. همزمان با فرا رسیدن هفته صرفه جویی از یکم الی هفتم تیرماه جاری، برنامه هاي متعددی از سوی این روابط عمومی با محورهای مدیریت مصرف و مقابله با بحران کم آبی ویژه شهروندان در نظر گرفته شده است. 

۱۳۹۷/۰۳/۲۵

صفحه‌ها

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/var/www/vhosts/aww.co.ir/httpdocs/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).